1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak opcji link w Guide po Reinstalce FSD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez darekboss, Maj 9, 2013.

1. darekboss

darekboss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    W guide FSD wcześniej miałem opcję link oraz temp procesora gpu itd. Po instalacji FSD przez ftp, tej samej wersji najnowszej którą miałem nie mam teraz tych danych w guide. Plugin w FSD załadowany. Nie wiem co może być tego przyczyna. Plik ini tylko zmodyfikowałem o zmianę folderu. Stary folder FSD usunąłem z dysku konsoli. Nie mam możliwości zobaczyć czy na starym by to działało. Podrzuci Ktoś jakąś dobra wskazówkę w tym temacie?

Dlaczego mój wątek trafił do kosza? Jeśli był taki temat to proszę mnie na niego naprowadzić .. Nie mogę nic w tej wyszukiwarce wygrzebać o menu guide co z czym się je....

Dzieki Panie moderatorze za wywalenie tematu do kosza. Poradziłem sobie metodą prób i błędów. Dzieki przeinstalowaniu oryginalnego dasha widać już opcję link, menadżer plików oraz temp w przewodniku xbox.

Wczytywanie...

Poleć forum