1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak Pamięci Masowej - Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Oleeks, Listopad 17, 2011.

1. Oleeks

Oleeks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich posiadaczy xboxa! Otóż wczoraj zakupiłem konsolę w wersji Arcade z chromowaną tacką napędu bez dysku. Konsola działa bardzo dobrze, jednak problem pojawia się przy tworzeniu profilu gracza. Otóż wykrywa mi że nie mam podłączonej/wbudowanej pamięci masowej. Słyszałem że należy pobrać minimum dashboarda 2.0.9199 co też uczyniłem i wrzuciłem na pendrive'a. Konsola wykrywała dysk flash, wszystko było pięknie aż po restarcie dostałem komunikat że aktualizacja zakończyła się niepowodzeniem. Słyszałem także że można sformatować konsolę wchodząc w zakładkę pamięci. Jednakże tam nie mam napisanego żadnego napisu odnośnie przycisku do formatowania. Co w tej sytuacji mogę począć? Na dodatek dodam że prawdopodobnie będę konsolę przerabiał i czy już w serwisie rozwiążą mi ten problem, jeżeli samemu nie znajdę rozwiązania? Proszę o porady!

Pozdrawiam , Oleeks

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Żeby utworzyć profil trzeba go zapisać. Musisz mieć dysk, kartę pamięci, albo pendrive'a.

4. Oleeks

Oleeks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem w tym że nie wykrywa pendrive'a w pamięci masowej. Z tego co wyczytałem muszę zainstalować dashboarda 2.0.9199 , ale jak już wcześniej pisałem. Instalacja kończy się niepowodzeniem :/

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Zaktualizuj do nowszego dashboardu, bo na 2.0.9199 i tak nie zagrasz w żadną grę. Wgraj sobie 2.0.13599 z płyty.

6. Oleeks

Oleeks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przystąpiłem do aktualizacji po czym wyskoczył komunikat że nie mam 191 mb wolnego na dysku i nie może się zaktualizować. Potem wystąpił błąd E71. Co teraz?

Wczytywanie...

Poleć forum