Brak płynności w animacjach gier.

toudick

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam nadzieję, że nie powielam tematu, ale nie znalazłem na forum jednoznacznej odpowiedzi na mój problem. Otóż zauważyłem w wielu grach jak np. Gow2, NFS: HP, Halo: Reach oraz Fifa 11 spadek klatek w animacjach pomiedzy rozgrywką. Generalnie gry same w sobie działają ok, lecz niepokoją mnie te spadki fps'ów w filmikach. Dzieje się tak i z grami odpalanymi z płyty, jak i zainstalowanymi na dysku. Mój sprzęt to Jasper (styczeń 2009), napęd Lite-ON, flash Lt+. Z góry dziękuję za pomoc.
 

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
Moze gre zle zgrales czy cos ;p
 

toudick

Użytkownik
Użytkownik
@up
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
normalka niestety
 

rubensk

Banned
ZIom co chcesz od sprzetu z przed 5-ciu lat - Microsoft i tak wydobywa wszystko juz z tego pudla zeby grafika dorownywala PC niestety czasami jak to na kompie spadek fpsow jest i taka kolei rzeczy grafika stanie sie jeszce lepsza beda robic te same gry tylko grafika juz bedzie zauwazalnie gorsza niz na ps 3(lepsze bebechy) czy pc co za tym idzie za 2 lata gdzies wyjdzie pewno nowy x 720 no ale ja zawsze mam dylemat ********* grafika i do d...y gra czy gorsza grafika a gra wymiata najlepiej by bylo polaczyc obydwa elementy ale poki co nie ma co sie wkurzac stara 360 jeszcze pewno nie jednego gracza zaskoczy przynajmniej mam taka nadzieje bo nie stac mnie na caly czas modernizowanie pc.Pozdrawiam
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
@up
Co ty piszesz za głupoty, że ps3 to mocniejszy sprzęt.
Nie wiesz, że xbox ma wydajniejszą kartę graficzną i więcej ramu?
Chyba, że ty pod uwagę bierzesz tylko procesor w ps3.
Może mi wyjaśnisz, czemu nowy xbox będzie się nazywał 720?

@topic: Z tych gier co wymieniłeś mam NFS'a i spadek
klatek nie zauważyłem, ale za to w innych grach je miewam więc się
nie przejmuj xP
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Miałem GoW-a i Ricza i żadnych ścinek i lagów nie zauważyłem.
Ale w takim Borderlands albo Black Ops przy wielu efektach(wybuchy, naloty, granaty ogólnie akcja) lekko przycina ale ja to rozumiem, wszak konsola nie ma nieskończonych możliwości i czasami przytnie, ważne że w większości przypadków chodzi płynnie
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przy 50Hz jest zauważalny spadek klatek, tylko mi do mojej teorii ta fifa nie pasuje
 

Do góry Bottom