1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak płynności w animacjach gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez toudick, Grudzień 9, 2010.

1. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Mam nadzieję, że nie powielam tematu, ale nie znalazłem na forum jednoznacznej odpowiedzi na mój problem. Otóż zauważyłem w wielu grach jak np. Gow2, NFS: HP, Halo: Reach oraz Fifa 11 spadek klatek w animacjach pomiedzy rozgrywką. Generalnie gry same w sobie działają ok, lecz niepokoją mnie te spadki fps'ów w filmikach. Dzieje się tak i z grami odpalanymi z płyty, jak i zainstalowanymi na dysku. Mój sprzęt to Jasper (styczeń 2009), napęd Lite-ON, flash Lt+. Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Moze gre zle zgrales czy cos ;p

4. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  6. rubensk

rubensk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    ZIom co chcesz od sprzetu z przed 5-ciu lat - Microsoft i tak wydobywa wszystko juz z tego pudla zeby grafika dorownywala PC niestety czasami jak to na kompie spadek fpsow jest i taka kolei rzeczy grafika stanie sie jeszce lepsza beda robic te same gry tylko grafika juz bedzie zauwazalnie gorsza niz na ps 3(lepsze bebechy) czy pc co za tym idzie za 2 lata gdzies wyjdzie pewno nowy x 720 no ale ja zawsze mam dylemat ********* grafika i do d...y gra czy gorsza grafika a gra wymiata najlepiej by bylo polaczyc obydwa elementy ale poki co nie ma co sie wkurzac stara 360 jeszcze pewno nie jednego gracza zaskoczy przynajmniej mam taka nadzieje bo nie stac mnie na caly czas modernizowanie pc.Pozdrawiam

7. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @up
    Co ty piszesz za głupoty, że ps3 to mocniejszy sprzęt.
    Nie wiesz, że xbox ma wydajniejszą kartę graficzną i więcej ramu?
    Chyba, że ty pod uwagę bierzesz tylko procesor w ps3.
    Może mi wyjaśnisz, czemu nowy xbox będzie się nazywał 720?

@topic: Z tych gier co wymieniłeś mam NFS'a i spadek
    klatek nie zauważyłem, ale za to w innych grach je miewam więc się
    nie przejmuj xP

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Miałem GoW-a i Ricza i żadnych ścinek i lagów nie zauważyłem.
    Ale w takim Borderlands albo Black Ops przy wielu efektach(wybuchy, naloty, granaty ogólnie akcja) lekko przycina ale ja to rozumiem, wszak konsola nie ma nieskończonych możliwości i czasami przytnie, ważne że w większości przypadków chodzi płynnie

9. ATi

ATi Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Milanów
    Przy 50Hz jest zauważalny spadek klatek, tylko mi do mojej teorii ta fifa nie pasuje

Wczytywanie...

Poleć forum