1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak pobranych plików

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Klajwert, Sierpień 2, 2010.

1. Klajwert

Klajwert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Pożyczyłem od znajomego dysk HDD i włożyłem go do mojej konsoli. Jednak mimo, że mogę bez problemu zalogować się na jego, to nie ma w grach plików zakupionych i pobieranych (np. dodatkowych piosenek w Guitar Hero) przez niego.

jest to normalna sytuacja czy coś sknociłem? ewentualnie jak je odzyskać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pliki zakupione cyfrowo są z tego co się orientuje zablokowane na konto użytkownika oraz daną konsolę, tak więc to co ścigał z neta nie zadziała na twojej konsoli, chyba da się to zrobić, ale tylko poprzez odzyskanie tagu gracza na xlive, jednak wtedy kolega straci możliwość odpalania tych ściągniętych materiałów, a tego raczej sobie nie życzy prawda.

Wczytywanie...

Poleć forum