Brak Podwójnego EXP'a w weekend w grze Call of Duty:Black Ops

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Warmin

Użytkownik
Użytkownik

Dzisiaj na meila otrzymałem taką wiadomość:
Unfortunately the dates for the Call of Duty: Black Ops Double XP Weekend were published incorrectly and it will not be happening this weekend (November 26-28) as previously advertised. A Double XP Weekend for Call of Duty: Black Ops on Xbox LIVE will take place in the future and we will bring you more information when we can.

Did you know that all "Call of Duty" add-on content & map packs will launch first on Xbox 360 through 2012, starting with content associated with the Nov. 9 release of Call of Duty: Black Ops.

In the mean time, we hope you will enjoy the Free LIVE Weekend, with Gold features accessible for everyone and great discounts on some quality swag in the Xbox LIVE Marketplace, competitions, movies and music.

Co po szybkim tłumaczeniu w translatorze firmy Google wygląda tak:


Niestety terminy Call of Duty: Black Ops Double XP Weekend zostały opublikowane nieprawidłowo i nie będzie się działo w ten weekend (listopad 26-28), jak wcześniej reklamowane. Double XP Weekend dla Call of Duty: Black Ops na Xbox Live odbędzie się w przyszłości, a my przynosimy wam więcej informacji, kiedy możemy.

Czy wiesz, że wszystkie "Call of Duty" add-on zawartość pakietów map i rozpocznie się najpierw na konsoli Xbox 360 do 2012 roku, począwszy od treści związanych z 09 listopada wydanie Call of Duty: Black Ops.

W tym czasie, mamy nadzieję, że będziesz cieszyć Free Live Weekend z Gold funkcje dostępne dla wszystkich i wielkie zniżki na niektóre jakość łup w Xbox Live Marketplace, konkursy, filmy i muzykę.
Wielka wpadka Microsoftu! A na dodatek http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/darmowy-weekend-live-gold-nie-dostepny-dla-polakow-73713.html

Jeszcze raz będziesz się bawić czcionką i warn. - nakoz
 
hehe czyli jednak nie warto przenosić czy rejestrować konta na Polskę .... Polacy jak zwykle w odstawce , norma .

PS no i czekamy na pierwsze BANy ...
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
hehe czyli jednak nie warto przenosić czy rejestrować konta na Polskę .... Polacy jak zwykle w odstawce , norma .

PS no i czekamy na pierwsze BANy ...
Dla Twojej informacji to WOGÓLE nie będzie tego 2x expa na całym świecie. Przestańcie w końcu narzekać na to PL Live, wiem, też mnie trochę denerwuje, że nie jest on do końca taki jak na przykład w UK/USA, ale wszystko się na pewno z czasem rozwinie. Ehhh dostali to czego chcieli, a i tak narzekają... brak słów. Amen
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
@KuBaNPL jest powod zeby narzekac na PL live, bo to ze nie ma double expa na calym swiecie to jedno, ale to ze nie w krajach dodanych do uslugi XBL przed 10/11/10 (w tym Polski) to jest nie wporzadku wobec miedzy innymi polskich graczy.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
mwhahahahahbuheheheheh leca sobie w kulki, co to ma być, mam nadzieję, że się jakoś rozsądnie wytłumaczą z tej wpadki, bo osobiście to sie czuję oszukany
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Hahaha ale gnoje a ja tak czekałem na ten Double Exp
 

Tallkido

Użytkownik
Użytkownik
e tam nie planuje robic druegiego prestiga przez jakis czas to i dobrze "_
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Większek czcionki nie było?
Kogo to obchodzi że Black Opsowe no-life nie beda mogli nabijać ?
Ja nie mam Black Opsa i nie mam problemu :)
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Pech... Ja nad tym nie ubolewam.
 

ing00

Użytkownik
Użytkownik
no naprawde tragedia, nie bezie double xp w BO tak jakby to jakis WoW byl i opieral sie an expieniu n/c na dodatek nie ebzie 2 dni grania online za free, no nie teraz setki polskich graczy postanowilo sprzedac xboxa i kupic ps3 gdzie jest 365 dni za free... n/c po raz drugi...
 

not4u

Użytkownik
Użytkownik
Double expa może i nie ma ale za to darmowy weekend jest bo ja mam silver a o dziwo od dzisiaj moge grać przez siec:)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom