1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak połączenia XO przez Wi-Fi

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez arja, Listopad 26, 2016.

1. arja

arja Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam problem z połączeniem xo bezprzewodowo tzn sieć i ruter wykrywa a nie chce sie połączyć z wi-fi ,przez Lan działa normalnie.
    Mam typ połączenia IPv4 a nad-umiarkowany to na połączeniu LAN tak jest napisane..
    Czy coś musze ustawiać recznie w router porty np. Mój router to pentagram P6331-6

2. Lotnik421 Xbox One

3. kkkamilll

kkkamilll Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łdz
    U mnie zaraz po kupnie X1 S ładnie wszystko łączyło aż pewnego dnia włączam i nie łączy mi przez wifi z niewiadomych przyczyn :/ Podłączyłem konsole kablem i wszystko śmiga aż miło. Dzisiaj pisząc ten post odłączyłem kabelek i śmiga po WiFi tylko co prawda też mam IPv4 czego nie miałem zaraz po kupnie i podłączeniu to jeszcze info NAT:umiarkowany

Nabazgrane z miniacza G2 / TTalk 4.9.5^^

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    2216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    arja lubi to.
  5. sp7foy

sp7foy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Skierniewice
    Do tych portów konsola musi mieć dostęp a nie one mają być przekierowane.
    Żeby NAT był otwarty wystarczy 3074 przekierować. Ale jak żadnego się nie przekieruje to i tak wszystko działa poprawnie.

Wczytywanie...

Poleć forum