1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

brak połączenia z internetem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Sylwek Winiarz, Wrzesień 10, 2013.

1. Sylwek Winiarz

Sylwek Winiarz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, szukałem podobnego problemu, ale wszystkie tematy są już starszej daty więc zakładam nowy.
    A więc zmieniłem u siebie w domu internet i pojawił się problem.
    Otóż moja konsola wykrywa przez wifi router łączy się z siecią ale niestety nie może połączyć się z internetem.
    Router resetowałem kilka razy i niestety nic to nie dało.
    Jak daje opcję więcej informacji wyskakuje raz, że jest to problem z dns potem z icmp. Postępowałem zgodnie z instrukcją jak piszę na oficjalnej stronie ale nic to dalej nie dało :/ aaa i ustawienia fabryczne przywracałem. A i teraz przy ostatniej próbie połączyło się z internetem ale teraz był problem z xbox live :/
    Proszę o pomoc, bo jakiś meczyk w fifę by zagrał :/

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Viego

Viego Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam podobny problem lecz lacze xboxa kablem prosto z routera (tym samym co lacze internet z komputera) I Xbox nie reaguje wogole ! Nie laczy xboxa wogole z siecia wpisalem Adres ip Bramke dns itd recznie i nadal nic jakby wogole Xbox nie widzial sieci jak ktos wie co z tym zrobic to prosze o pomoc. Dodam jeszcze ze internet mam w Netii

Wczytywanie...

Poleć forum