1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak profilu na karcie pamięci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pooorebl, Listopad 22, 2009.

1. Pooorebl

Pooorebl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam problem z xboxem lub kartą pamięci. gdy włączam xboxa i jest w nim karta na której są savy z gta4, nie pokazują się i wyskakuje mi napis "you are not singed, you can sing now" i jak biorę żeby się zalogować to jest napisane że niema żadnych profili na xbox-sie. tak jakby mi się skasował profil. Proszę o szybką odp.
    Konsola nigdy nie była podłączona do internetu i niema żadnej aktualizacji (stary dashboard)\

Tworzy temat w złym dziale

Wczytywanie...

Poleć forum