1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak RGH po formacie dysku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez apaczenko1993, Listopad 12, 2015.

1. apaczenko1993

apaczenko1993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Niedawno pewien magik przerobił mi Xbox 360 i wszystko było dobrze do momentu gdy postanowiłem sformatować dysk wewnętrzny konsoli. Teraz po włączeniu konsoli mam normalne menu Xbox i nie mam pojęcia jak znowu wgrać FSD i Aurore. Przeszukiwałem forum ale nic nie mogę znaleźć. Od magika dostałem płytkę z cpu key oraz nand oraz system update. Czy te pliki mam jakoś wykorzystać? Konsola ma płytę główna Trinity i ma dash 17349 Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1244
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    RGH nie zniknęło dalej możesz grać o ile masz to w GOD to powinny się wyświetlać w moje gry a jeżeli masz w XEX na USB dysku to musiałbyś przez XeXMenu się bawić.

Coś słabo szukałeś tutaj znajdziesz wszytko.
    http://xboxforum.pl/forums/artykuly-jtag-rgh-xbox-360/

apaczenko1993 lubi to.
  4. apaczenko1993

apaczenko1993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za pomoc:D już sie udało.

Wczytywanie...

Poleć forum