1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

brak savea po aktualizacji borderlands 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 8JKK8, Październik 9, 2012.

1. 8JKK8

8JKK8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pewien problem po aktualizacji borderlands 2 przestalo mi czytac savea ktory jest i na dysku przenosnym i na konsoli bo kopiowalem. Czy u kogos wystapilo to samo ?? Moj gunzerkrer na 20 levelu przepadl :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jurasldz

Jurasldz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Również wystąpił u mnie problem po aktualizacji. Z tym że nie bład save tylko danych gry , poniewaz save zgrałem na pendrive i mi działą , ale gre musiałem usunać i wszystkie inne rzeczy zwiazane z gra. PO usunieciu i zrestartowaniu systemu skopiowałem save i gra ruszyła. NIe było profilu , ale wystarczyło wczytac postac trojkatem/y i kontynuuje tylko bez bonusowych skillów i nie wime czy wpisany kod premium do kluczy i 5 postaci jest aktywny.... Błąd wystapił podczas aktualizacji na PS3.

Już sprawdziłem, klucz premium nie działa....i niestety go już nie odzyskam , bo na ulotce jest napisane że kluczy nie oddaja z powodu utrarty danych... szkoda

Wczytywanie...

Poleć forum