1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

brak ścieżek do gier, znikły i nie można ich zapisać na nowo

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mim123456789, Czerwiec 5, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mim123456789

mim123456789 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam ogromy problem i nie wiem jak go rozwiązać:

Mianowicie wgrywałem grę ( "Watch dogs" tylko DVD 1) przez pendriv'a, po skopiowaniu na konsole do katalogu:

Hdd1:\content\0000000000000000\555308B7x\

(katalog z grą-> 555308B7x )

włączam ją (jak każdą inną grę czyli poprzez Freestyle Home-> zakładka gry),po ówczesnym przeskanowaniu zawartości do których są ścieżki porobione, gra się uruchamia i prosi mnie o zainstalowanie zawartości która zajmuje 6.47(jeżeli dobrze pamiętam) potwierdzam to, po zainstalowaniu nic się nie dzieje jest tylko tło gry "Watch dogs", więc wszedłem do Freestyle Home a następnie ->zakładka gry

i tu zaczął się problem nie było żadnej gry w tej zakładce. Sprawdziłem ścieżki czy jakimś cudem ich nie wywaliło- miałem racje, nie było ich, lecz gdy chciałem na nowo ustawić ścieżki nie mogłem ich zapisać i nie wiem co mam z tym zrobić.

Informacje dodatkowe:

-gra(tylko DVD 1) była przerabiana przez program "exiso-GUI"
    -wolne miejsce na dysku około 26 GB
    -gry o dziwo działają (te wgrane jako god i te wgrane jako xex). Sprawdziłem to poprzez wejście na dysk:

Hdd1:\content\0000000000000000\...

(katalogi z grami-> ...)

i wybranie odpowiedniego rozszerzenia.

Informacje o konsoli:

-Mam konsole Xbox 360 Slim 4GB i dysk HDD o pojemności 750 GB. Konsola ma przeróbkę RGH/JTAG.
    -Freestyle Dash Version: 3.0b Rev 775
    -Interfejs główny konsoli: 2.0.16537.0

Jeszcze raz proszę o pomoc, jeśli zdarzył się już komuś taki problem i był on opisany na tym forum to z góry przepraszam, lecz go nie odnalazłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum