1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

brak ścieżki dostępu do FSD w dashlunch

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qqrq1, Grudzień 2, 2012.

1. qqrq1

qqrq1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zauważyłem, iz mimo że mam zainstalowany dashlunch i prawidłowy launch.ini + FSD w odpowiednim miejscu to wchodząc w dashlunch w opcji "path" nie mam wpisanej ścieżki dostępu pod "default" i dlatego automatem mi FSD nie startuje.
    Jak chce ją dodać to zawiesza się konsola? Czyli pytanie jak zrobić żeby z w dashlunch w path pod default była moja ścieżka dostępu, czyli Default = Hdd:\FSD\default.xex

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    edytować na kompie plik ini. to zwykły dokument tekstowy. wpisać scieżke. zapisać. skopiować na konsole. w teorii to działa.
    w praktyce u mnie po miechu. konsola raz sie uruchamia z FSD, a raz z XMB. loteria :stupid:

4. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
    Mi dashlaunch 3.04 zawieszał konsolkę w momencie podawania ścieżki do FSD jak zaktualizowałem freeboota do 16202.
    Musiałem wgrać od nowa 16197 aby wszystko śmigało spowrotem.

Pozdro !

5. qqrq1

qqrq1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    AHC
    aha to już wiem w czym rzecz, dzieki

Ja spróbuje zmienić dashLuncha na mniejszego

Wczytywanie...

Poleć forum