1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak sygnału (HDMI) jednak nie na wszystkich TV.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maro, Wrzesień 25, 2013.

1. Maro

Maro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    od jakiegoś czasu przestał mi działać klocek po HDMI.. ale grałem sobie na monitorze przez VGA albo przez HD COMPONENT... najlepsze jest to, że byłem u znajomego z konsolą żeby ją sprawdzić i też nie działała po HDMI... pewnego razu zabrałem X'a do pracy, działał! Dzisiaj wróciłem z roboty i też miałem x'a, ten sam TV i śmiga po HDMI... u mnie na tym samym kablu - brak sygnału.
    MAGIA. Nie widzę opcji zresetowania kompletnie ustawień konsoli.. wina TV to też nie jest, kabel jak kabel, kiedyś na nim działał (sprawdzałem na różnych i na wszystkich portach, inne urządzenia działają po HDMI - PC, tuner sat) Śmieszne resetowanie ustawień z pada nic nie pomaga, konsola się restartuje i nic więcej. To trochę chore... wszystko działało a przestało u mnie, a na innym LCD działa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. samppa

samppa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    podpinam sie pod temat chodź jest dość stary mam identyczny problem na inncyh TV konsola działą a zakupiłem nowy Panasonic TX-55AS640E i nic zero obrazu, dzwięku ma ktos jakis pomysł proszę o radę

Wczytywanie...

Poleć forum