1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak sygnału hdmi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cuki3, Luty 9, 2011.

1. cuki3

cuki3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!!
    Jestem posiadaczem konsoli od ok 3 lat. Gram sporadycznie (ok 2gry na rok) I w czoraj podczas gry zaczely pokazywac sie rozne przebarwienia w grafice. Wylaczylem konsole i na drugi dzien chcialem ja odpalic a tu info ze brak sygnalu. Myslalem ze cos z kablem wyciagnalem z dekodera a tu nic. Tez probowalem na innym TV i bez zmian. Konsola normalnie sie uruchamia szuflade mozna wyciagac. Tak jeszcze dla waszej informacji zapalila sie na czerwono w okol przycisku lampka (ale zgasla). Bardzo prosze o pomoc co mam zrobic czy domowym sposobem poradze sobie z naprawa a jezeli nie to gdzie w okolocach NOWEGO SACZA znajduje sie serwis badz ktos kto takie rzeczy naprawia.
    ps. Jezeli znajdzie sie ktos skory do pomocy to bardzo prosze o pisanie prostymi slowami (tak na chlopski rozum) poniewaz na elektronice wogole sie nie znam :) Z gory serdecznie wam dziekuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. beny112

beny112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bydgoszcz
    nie strasząc cie może okazać sie że konsoli czas dobiegł końca tak zwany o ile sie nie myle czerwona kontrolka śmierci czy jakoś tak mam nadzieje ze nie

pozdro

4. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    a kabel hdmi połączony dobrze bo jeśli tal to pewnie powoli pada

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jak miales przeklamania w grafice a teraz brak obrazu to walniete gpu. potrzeba reballingu.

Wczytywanie...

Poleć forum