1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak XBL i Avatarów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ehea, Maj 2, 2010.

1. Ehea

Ehea Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Elo, nie wiem co się dzieje! Po aktualizacji dasha na 2.0.9199 mój avatar dalej sobie stoi, a gdy chce edytować jego wygląd wyskakuje BŁĄD GRY! Skontaktuj się z xbox.com/support bla bla bla..

Pomyślałem, że ściągnę sobie z XBL! Ustawiam Region - UK, Klikam Dołącz do Usługi XBL, Wyskakuje, łączenie, potem pobieranie aktualizacji.. podczas pobierania zacina się na chwilę obrazek z konsolą, a potem wyskakuje czarny ekran i BŁĄD GRY! To samo co wyżej... jakaś rada :/?

@EDIT.

Odczepiłem dysk, zainstalowałem aktualizację na penie - działa wszystko... Jednak gdy podłączę dysk - znów ten błąd.
    Może wiecie, czy przez TRANSFER KIT można sformatować kompletnie dysk?

2. Lotnik421 Xbox One

3. paziulek

paziulek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    FreeBOOT 0.031
    sciagnij 9199 $SystemUpdate na USB - musi byc FAT32, wlacz konsole z USB wsadzonym do gniazda, i jesli masz wersje < 9199 lub jesli twoja konsolka jest zbanowana, jest to jeden ze sposobow aby upgrade zrobic, mozesz tez na CD $SystemUpdate nagrac....

Kod:
    http://www.megaupload.com/?d=SBD08YGZ
    lub

Kod:
    http://www.filestube.com/s/systemupdate+9199
    Wybierz jakas powyzej 80MB - te po 7-8 nie maja awatarow....

powodzenia

4. Ehea

Ehea Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Robiłem uptade ;). Po zainstalowaniu uptade na dysk - nie ma avatarów. Po zainstalowaniu na Pena, avatary są...

Jednak teraz mi dysk chyba padł... konsola 8 dniowa...

Wczytywanie...

Poleć forum