1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak zakupionego DLC w "Moje gry"

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez DarthOne, Wrzesień 14, 2016.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DarthOne

DarthOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Mam problem z zakupionym (darmowym) DLC China Rising. Otóż w profilu w zakładce "Moje gry" nie ma po niej śladu, to w sklepie już ukazuje się, że ją zakupiłem. https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/battlefield-4-china-rising/bqfl8d9zhq1x
    Zakupiłem to DLC jakieś 40 godzin temu, a po takim czasie już powinno pojawić się na profilu. Pisałem z tym do supportu na czacie, jednak potwierdzili, że DLC zostało zakupione.

Myślicie, że pomimo braku DLC w "Moje gry" będę w stanie w przyszłości bez problemu pobrać je na konsole Xbox One?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3218
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie będzie widać żadnych zakupów, po zmianie stora i operatora płatności ta zakładka jest w fazie rozwoju.
    Widać tam gry ze starego stora XO, gry na X360 i wszystkie gry i DLC wbite z kodu.
    Wszystko jest jak najbardziej ok! DLC będzie śmigać. Ja mam tak samo odkąd zmienili store nie wstawiam już w temacie co kupiłeś tygodniowych gier bo ich po prostu tam nie widać a billingów nie chce mi się kompilować.

DarthOne lubi to.
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przecież wejdziesz na konsoli w Opcje gry i tam znajdziesz do instalacji te dodatki. Nie bój dupy.

DarthOne i davex lubią to.
  5. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie widzi też zakupionych gier więc to coś pewnie chwilowego ze stroną www bo gry śmigają normalnie na konsoli ;)

DarthOne lubi to.
  6. DarthOne

DarthOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    W takim razie wszystkim dzięki za szybką i pomocną odpowiedź. Temat rozwiązany, więc wydaje mi się już do zamknięcia.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum