1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brak znajomych

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez swiezak, Październik 13, 2014.

1. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Siema,wchodze sobie dzisiaj na xboxa360 ,patrze na znajomych ,a tam 0 znajomych. Naprawde mam z 80 znajomych,tylko po prostu nie sa wgl pokazani,tak jakbym nie miał nikogo. Jak np. Piter zrobi się online to pokazuje Piter jest online lub zaczał grac w fife itp. Dodam,ze xbox live mam od paru lat i nigdy sie z niczym podobnym nie spotkałem. Moge dołaczyc do grupy ,jak ktos mnie zaprosi,dostaje wiadomosci od ludzi,aczkolwiek jak ktos mnie zaprasza do gry to nie dostaje tego zaproszenia.Obojętnie na jakie konto zaloguje się na konsoli ,zawsze jest tak samo. Próbowałem od nowa pobiera profile,ale to nic nie daje.Testowałem neta w konsoli i wszystko jest gites. Resetowałem router i dalej nic. Jak loguje sie na xbox.com to tez nie pokazuje znajomych i wyskakuje takie cos : https://imageshack.com/i/eyL5m6Gyp ... Ponadto mój kumpel nie ma takiego problemu,ale kiedy ja loguje sie na jego konto na mojej konsoli badz na xbox.com jest ten sam problem. O co chodzi? Mam nadzieje,ze mi pomozecie.

Edit/ w gry moge normalnie grac i próbowałem profile przeniesc na pendrive,ale bez skutku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. LoRo1987

LoRo1987 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Problem leży po stronie MS, pisało na stronie w usługach

4. marcino21ab

marcino21ab Użytkownik Użytkownik