1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brakujacy part

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Demol, Październik 17, 2009.

1. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pisze o tym tutaj bo w temacie z uploadem nie moge nic napisac.
    Wiec sciagalem gre Saint's Row 2 z tad http://xboxforum.pl/showthread.php?t=8561 od ozytkownika Dreed. Po sciagnieciu JDownloaderem okazalo sie ze brakuje jednego parta, a konkretnie tego Saints Row 2- PL.part111. Proby sciagniecia recznie koncza sie bledem ;/

Teraz moja prosba jesli ktos zna inne zrodla tego pliku lub moze go gdzies wzucic to bardzo prosze o pomoc :) Wiem ze ze wzgledu na date wzucenia gry bedzie to ciezkie :p

Ps: W podanym przezemnie temacie jest reup ale wystepuje w nim ten sam problem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Demol

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko ze nie jestem zarejestrowany na tej stronie, a pozatym raczej nie uda mi sie sciagnac 1 parta, bo sciaganie calej gry mi sie nie widzi bo brakuje mi tylko parta o wadze 47mb~ :p. Mimo to dzieki za checi :)

4. scorpionx

scorpionx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    1. Uruchamiając pobranego torrenta poprzez Bitcomet możesz zaznaczyć sobie jakie pliki chcesz ściągać, także możesz pobrać ten jeden brakujący Ci plik ^^

2. Nie musisz mieć konta na ********.org, żeby pobierać stamtąd ******** ^^
    http://*******.centrump2p.com/magnet/
    Przejdź na podaną powyżej stronę i wklej na niej link do stronki z torrentów.org (np ten, który podał Ci p9p) i dzięki temu pobierzesz torrenta bez potrzeby posiadania konta ^^

Pozdrawiam.

5. Demol

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wielkie dzieki wlasnie staram sie sciagnac barkujacy part zobaczymy czy sie uda :)

EDIT: Udalo sie plik sciagniety gra wypakowana wielkie DZIEKI za pomoc :) Temat do zamkniecia.

Wczytywanie...

Poleć forum