1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Breakdown - Jak przejść

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez siema, Lipiec 31, 2010.

1. siema

siema Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    gram sobie właśnie w Breakdown, jestem gdzieś w końcowym etapie, pokonałem Nexusa (nie jestem pewny czy to jego imię, chodzi mi o tego najpotężniejszego T'lana) i teraz gra zamieniła się w zręcznościówkę. Trzeba przeskakiwać z platformy na platformę, ale dochodzę do momentu gdzie przeskoczyć nie mogę ponieważ między platformami zbyt szybko poruszają się "bloki" przez co od razu ginę.
    Ktoś kojarzy? Ktoś wie jak to obejść?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Poszukaj filmików na youtube.

4. siema

siema Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za poradę,
    oczywiście wpadłem na to wcześniej, i nic nie znalazłem. Jednak teraz spróbowałem, użyłem innych słów kluczy.
    Gdyby ktoś potrzebował to : YouTube - Breakdown - Part 3 - Powers i w powiazązanych są wszstkie party

Wczytywanie...

Poleć forum