1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Brink

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez elkoza, Maj 9, 2011.

1. elkoza

elkoza Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz

Nazwa: Brink
    Data wydania: 13 maja 2011
    Gatunek: akcja, FPS
    Multiplayer: Tak
    Developer: Splash Damage
    Wydawca na swiecie: Bethesda Softworks
    Wydawca w Polsce: Cenega Polska

Opis:
    BRAK

Trailer:
    Pegi: [​IMG]

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    multi nie sprawdzałem (ban) ale ten pseudo single (gra z bootami) to porażka. bieganie porażka. strzelanie porażka. za chaotyczna - porażka
    wg mnie verbatim do kosza
    dla tych co lubia takie pseudo multi może podejdzie dla mnie niestety nie

4. zlyczarny

zlyczarny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie ma ani system linka ani splitscreena, niestety jak wyżej porażka.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Pomysł był w miarę fajny, ale brakuje też grze zdecydowanie dynamiczności. Po prostu nudna i powolna jest. Na singlu gra nie warta świeczki, co do MP to nie wiem bo live mi się skończył.
    Osobiście gry na pewno nie polecam jak ktoś chce na singlu grać, a jak chodzi o MP to trzeba czekać aż ktoś inny się wypowie.

6. elkoza

elkoza Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Troche pograłem więc coś napisze. Gra jest zdecydowanie pod multyplayer. Kampanie można przechodzić w co-op w ośmiu graczy na trzech poziomach trudnośći i w trybie versus grając 8 na 8. Grało się dosyć przyjemnie w co-op tylko jeszcze dużo rzeczy nie obczajam. Wiem tylko ,że są 4 klasy postaci , które przełączamy w komputerach na mapie. Każda dostaje oddzielny exp i posiada jakieś unikalne umiejętności. Zadania są typu zniszcz, obroń ,zdetonuj itp.. Opinie później wystawie.

7. elkoza

elkoza Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    @SNR nie ma , jest tylko przez xbl.

Gierka nawet fajna. Poziom trudności hard jest dosyć przyzwoity, na plus. Z ziomkami 6 razy przechodziliśmy jedną mapę od nowa i tak jej nie przeszliśmy. Pomimo tego jakoś nie zniechęca. Jest dużo rzeczy do odblokowania więc szybko się nie znudzi. Achivmenty łatwo wpadają. Bronie jakoś mi nie podchodzą ale to może wina braku ulepszeń. Za to klasy mają fajne zdolności i mają duży wpływ na przebieg meczu.

8. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pograłem troche, jak narazie słaba gierka, singiel sobie odpuściłem od razu zabrałem sie za multi a tam przywitały mnie lagi jakich moja konsola jeszcze nie widziała. Grafika też jest bardzo słaba, pikseloza wyłazi z ekranu, na dodatek czesto tekstury nie nadążaja z wczytywaniem ( gra zainstalowana na dysk). Trzeba poczekać na jakieś patche, moze wyratują one tą gre bo potencjał na multi niewątpliwie ma.

9. Perley

Perley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ol
    w strzelaniu jest coś nie tak, single player ne za długi ,może na godzinkę grafika **** nie urywa a boty są jak weasley w portalu ,zaprojektowane by podejmować każdą możliwą złą decyzje 4/10 to i tak sporo

Wczytywanie...

Poleć forum