1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

broblem z datą

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez spider103, Luty 11, 2009.

1. spider103

spider103 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rzeczyce
    Dlaczego jak ustawie datę i godzine w X360 i zapiszę to po włączeniu konsoli zeruje mi się data?(NIE MAM XBL)?pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bartek_k4

Bartek_k4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    mam to samo jak odłączę konsolę od prądu...

4. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja też, jak zasilacz wyłączę mi to data wraca na 5/11/2005

Trzeba chyba nie odłączać od prądu konsoli

5. woj1977

woj1977 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na stronach M$ jest wyjaśnienie tego problemu, że po odłączeniu od sieci resetuje się data. Jako zalecenie jest ciągłe trzymanie kabla w gniazdku sieciowym, albo stała obecność na xbox live - wtedy automatycznie pociąga czas z serwerów. Wg mnie to trochę porąbane. Mam PS 2 slim i tam jak raz w 2004 roku ustawiłem godzinę i datę, trzyma się do tej pory. Chociaż sam mam x-a, to tutaj jednak konstruktorzy dali wtopę. Niby to specjalna wersja PowerPC, ale zapomnieli umieścić bateryjkę na płycie, która by trzymała ustawienia.

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    to normalne - po prostu nie odlaczac od pradu

7. Bug

Bug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    O jeez... Straszne naprawdę.... Jakby tylko takie m$ miał wtopy... Live wszystko ratuje, po co wam zmienna data poza tym ?

PS: Któregoś admina poproś o zmianę tytułu bo broblem wygląda niepoważnie...

Wczytywanie...

Poleć forum