1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brooklyn Drop N Charge Pack - warto kupić ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tmk2009, Maj 6, 2014.

1. tmk2009

tmk2009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sopot
    Mam okazje kupic taki zestawik jak ponizej calkowicie nowy (z pewnego sklepu) za 60 zł i zastanawiam sie czy warto ?
    Przykladowy link gdzie widze ze zestaw jest duzo drozszy.
    Brooklyn Drop N Charge Pack (Xbox 360) cena 149.90 - sklep ultima.pl - Kup Teraz!
    Z gory dzieki za szybka odpowiedz :)

Jak sie zastanowic to nie wiem czy nie lepiej wybrac MICROSOFT Play and Charge

Akcesorium MICROSOFT Play and Charge XBox360 Czarny, Akcesoria do konsol - sklep saturn.pl

90 zl to wiecej niz 60 ale moze to praktyczniejsze bo mozna ladowac grajac.

Z trzeciej strony wada jest to ze laduje sie poprzez kabel podpiety do konsoli tak wiec nie mozna wlozyc baterii na czas ladowania akumulatora.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zastanów się nad sensem kupna akumulatorów, ładowarek lub drogich baterii. Nie lepiej kupić za tą kasę paczki baterii? Obecnie używam GP Super, po złotówce za sztukę.

Nie muszę się martwić tym, czy na pewno moje akumulatory lub baterie się ładują, czy przypadkiem nie zapomniałem zadokować pada, o spadającą wydajność akumulatora po każdym ładowaniu (po kilku cyklach pojemność zmniejsza się o kilkadziesiąt procent, w zależności od kilku czynników), o pobór prądu na ładowanie takich ogniw. W przypadku baterii, na parze GP Super gram już prawie 6 tygodni, czasem godzinę dziennie, czasem trzy, a czasem wcale, ale ich nie oszczędzam, wibracje oczywiście włączone. Zakładając pesymistyczną opcję, grania na jednej parze miesiąc (2h dziennie, wibracje włączone), w ciągu roku nieustannego grania wykorzystamy 24 sztuki, kupując je w cenie złotówki za sztukę (hurtem da się taniej), mamy rok grania za 20-25zł. Oszczędność względem ładowarki, akumulatorów i prądu wykorzystanego do ładowania jest widoczna gołym okiem. Jedyny minus zwykłych paluszków, to nieekologiczność.

1 osoba to lubi.
  4. tmk2009

tmk2009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sopot
    Grajac 2 godziny dziennie przez miesiac czyli przez 30 dni baterie musialyby wytrzymac 60 godzin.
    Jest to mozliwe ?
    Skoro microsoft podaje ze ich akumulator wytrzyma do 25 godzin to jakos nie wierze ze baterie az 60.

Dobry duracell to ok 2,5 zl za sztuke a wiec 5 zl czyli nawet jakby wytrzymaly miesiac to daje rocznie koszt 60 zl.
    Widze ze w komputroniku maja teraz akumulator z kablem za 40 zl
    Akumulator PULSE POWER KIT do gamepada XBOX360 z kablem ładującym - Strefa Gier - Komputronik notebooki, komputery i elektronika
    Tylko pytanie co to jest warte.
    Wada takiego rozwiazania czyli "laduj i graj" jest fakt ze trzeba byc na kablu przez caly proces ladowania.Tutaj ciekawiej wyglada ladowarka indukcyjna bo podczas ladowania akumulatora mozna w padzie wstawic na chwile baterie i po klopocie.No ale to kosztuje 60 zl i nie znalazlem nigdzie testu tej ladowarki brooklyn.

5. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Sprawdź sam chociaż raz, to się przekonasz. Ja akurat nie gram codziennie po dwie godziny. No i zawszę odłączam koszyk na baterie po odłożeniu pada, zapomniałem o tym wspomnieć.

6. tmk2009

tmk2009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sopot
    Nie wiem czy czeste odlaczanie koszyka na baterie nie jest dla niego szkodliwe.
    Ja mam rozne fazy grania na xbox.Czasem potrafie grac po 5 godzin dziennie przez pare dni a czasem nie grac tydzien a nawet dluzej.
    Dzieje sie tak dlatego ze nie wyrabiam czasowo tyle jest gier.
    Gram glownie na pc bo przyzwyczajenie do klawiatury i myszki jest u mnie wrodzone (jestem czlowiekiem "starszej daty" - 36l).
    Konsoli uzywam glownie wtedy gdy odkrywam gre ktorej nie ma na pc a ze mam zarowno xbox 360 jak i ps3 to musze takze dzielic czas miedzy nimi.
    Zapewne to przemawia za uzywaniem baterii ale nigdy nie bylem ich zwolennikiem.Trzeba pilnowac by byly w domu na "wymiane" a bezczynne lezenie im nie pomaga.

Byl moment ze bylem blizej zakupu oryginalnego "laduj i graj" microsoftu ale stwierdzilem ze za koniecznosc ladowania z kablem w padzie nie dam 90 zl (cena w saturnie).
    Tak wiec albo wezme "laduj i graj" firmy Speedlink z komputronika za 40 zl albo ta ladowarke indukcyjna Brooklyn za 60 zl.
    Na teraz blizej mi do tej indukcyjnej ale nigdzie w necie nie znalazlem testu ani miarodajnych opinii o tym wynalazku Brooklyn.
    No i jeszcze jedna kwestia.
    Jak dlugo (mniej wiecej) laduje sie akumulator w takiej indukcyjnej w porownaniu do kabla w "laduj i graj" ?

7. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Posiadam aku Sanyo Eneloop , jak mam czas to gram 3-4 h dziennie aku wytrzymuja ok 50 h grania , czas ładowania 8 h nie ma sensu wydawać kasy .... oczywiście mam inne aku do grania :)

8. tmk2009

tmk2009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sopot
  9. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Człowieku jakie 75 zł .... kupiłem nowe na olx.pl za 45 zł więc chyba wiem co piszę i polecam je bo są bardzo dobre, wszyscy patrzą jakieś komputroniki i allegro a na olx.pl kupa sklepów się wystawia za o wiele mniejszą kasę , mi ten czas ładowania akurat nie przeszkadza. Na 2 raz nie neguj i nie krytykuj bo forum jest po to żeby każdy się wypowiedział co sądzi na dany temat.

10. tmk2009

tmk2009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sopot
    Ano takie czlowieku 75 czytac nie umiesz ? Dalem ci adres a gdzie ty kupiles to mnie nie obchodzi.Mogl ci nawet kolegac dac w prezencie lub pan czesio na bazarku za 20 zl.
    Nie wiem tez na co wszyscy patrza ale ja kupuje tylko w normalnych sklepach czyli stacjonarnych bo w razie czego moge odzyskac kase a ty sie bedziesz mogl pomodlic.
    Tak wiec daruj sobie swoje durne porady gdzie kupic bo nie o to pytam.
    I mi dlugi czas ladowania przeszkadza wiec na drugi raz czytaj posty i pisz sensownie na temat bo teraz tylko marnujesz moj czas.
    A forum jest faktycznie po to by kazdy mogl sie wypowiedziec ale rob to w innym temacie.

11. bld

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Tylko że w moim przypadku dostałem paragon i gwarancję.

12. tmk2009

tmk2009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sopot
    Jesli ten sklep jest blisko to ok ale jak daleko to wysylka sie nie oplaci przy ewentualnej reklamacji.
    Dlatego wole sklepy typu saturn/mm/euroagd czy komputronik bo sa latwo dostepne i jest szansa zwrotu kasy.

Jesli bralbym akumulatorki te GP
    http://www.komputronik.pl/product/3..._Batteries_akumulator_ReCyko_2100AA_2szt.html
    Tutaj wychodzi taniej za 4 szt.
    http://www.saturn.pl/gdynia/bateria-gp-recyko-210aahcb-uc4,id-179105

Wczytywanie...

Poleć forum