1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brothers in Arms: Hell's Highway - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez aaaqqq111, Wrzesień 25, 2008.

1. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    co sadzicie o tej grze???

ja nie mogłem się doczekać aż się pobierze bo dawno nowej strzelani wojennej nie miałem!

Ale i dłużej gram tym bardziej zniechęcam się do tej gierki..graficznie jest naprawdę źle jest przepaść np w porównaniu do COD 4 nie ma żadnych połysków na broni uważam że grafika to najgorszy minus tej gierki a poza tym nie ma żadnych nowych rozwiązań w stosunku z wcześniejszą wersją :-(

mam przed sobą clicka i dali mu ocenę 8,49 może jestem narazie w 3 misji i dlatego mam takie wrażenia bo piszą że późniejsze etapy dają więcej frajdy jak narazie gra mnie nie cieszy :-(

2. Lotnik421 Xbox One

3. gpiorzel

gpiorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Brothers in Arms: Hell's Highway - opinie

Na początku było głośno o tej grze, i pierwsze filmy robiły nadzieje, ale po takim "tanks" właśnie grafika mnie troszkę poraziła, w sumie spodziewałem się że będzie spartalone trochę, ale aż tak? Muszę zagrać chyba, jakieś demko jest już?

4. cjb

cjb Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA

Ojć to robi się nie ciekawie, teraz nie wiem czy warto nagrywać czy też zostawić verbatima na coś lepszego.

5. Termos

Termos Guest

fakt. Pierwsze zapowiedzi, screeny i trailery robiły wrażenie. Ale to było... dawno.
    Grafika nie powala i wygląda wręcz odpychająco, ale za czerpię miód z grania. Gra mi się świetnie i chętnie spędzam przy niej czas

6. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Mi sie nie podoba - macie oczywiscie racje co do grafiki ale tez grywalnosc jak dla mnie jest duzo gorsza niz w COD4 czy innych grach tego gatunku. Ogolnie 4/10

7. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Odp: Brothers in Arms: Hell's Highway

Gra ogólnie spoko, ciekawa rozgrywka :) A w kwestii grafy to mnie przpadły do gustu dalsze plenery ::)

8. ProGamer

ProGamer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Bardzo fajnie zapowiada sie gierka :D grałem we wcześniejsze części i były bardzo fajne szczególnie fabula... najnowsza cześć myślę ze również mi przypadnie do gustu :)

Tylko aby więcej było tej interakcji z otoczeniem w końcu to UE 3.0 :) Ale optymistycznie do tego tytułu podchodzę i na pewno kupie :)

9. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
  10. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland

Gierka FULL WYPAS :)
    ale szczerze mowiac poczatek za bardzo mnie nie zachecal :p ale jakos sie rozkrecilo :)

jeszcze jakby nie te (bynajmniej u mnie) dogrywajace sie tekstury i czasami takie scinki to by bylo okej ! czas podkrecic laser .

11. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska

Nie tylko u ciebie, jeb*** benq. A co do gry to hmm średnia, przejdę ją i już więcej do tego tytułu nie wrócę. :mad:

12. sivy84

sivy84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Dla mnie giera fajna, polecam a nawet namawiam do zagrania. Jest to bez wątpienia najbardziej realny shooter II wś.

13. karmel6

karmel6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szprotawa

Grę niedługo sprawdzę. Mam nadzieje że spełni moje oczekiwania. Interesuje się drugą wojną i uwielbiam gry w tych klimatach. A tak przy okazji: Panowie! Jest coraz gorzej! Gry Call of Duty 5, Brothers in Arms i nowy 007 po polsku będą wydane tylko na PS3 i PC. Co ciekawe CoD i 077 wydaje LEM a BiA- Cenega. Powód- więcej gier sprzedaje się na PS3 niż na X360. Napisałem e-maila do Lemu w sprawie CoD 5. Dostałem wiadomość: "....Jednakże, proszę zauważyć, iż jesteśmy jedynie dystrybutorem - o tym, na jakie platformy ukarze się gra i czy będzie ona lokalizowana, decyduje wydawca. Proszę nie zrozumieć nas źle, nam również zależy aby jak najwięcej gier było lokalizowanych, mimo to, to wydawca podejmuje ostateczną decyzję. W przypadku gry Call of Duty: World At War, wydawca - firma Activision - zdecydował, że wszelkie lokalizacje tego tytułu będą się odbywały jedynie na
    platformę PC i PlayStation 3 (nie tylko w Polsce).

14. Termos

Termos Guest

Ja mam samsunga u nówkę laser od Juchego i miewam to samo. Przyczyna leży gdzieś indziej

15. hardin

hardin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Gra jest trudna nawet na casualu.Chodź to może moja kwestia przyzwyczajenia z cod4.że idę na żywioł a tu ginę mało osłon jest nie można się czołgać ale fajnie się gra

16. arkadiusz_89

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska

Zaraz zesram się w porty, mam misję w szpitalu a klimat jest tak przytłaczający, że ciągle ginę, nie panuje nad emocjami. Duży plus dla twórców, dzisiaj wieczorem podejście nr.3 do tej misji.

17. Termos

Termos Guest

uff skończyłem. Końcowy napis brzmiał... to be continued
    Szczerze powiem, że na koniec łezka zakręciła mi się w oku. ale na poziomie authentic nawet nie próbuję zaczynać. Zbyt dużo nerwów mnie kosztowało skończenie.
    reasumując. Gra warta poświęcenia czasu

18. uzydkownik

uzydkownik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Może mi ktoś powiedziec czy jak kupie dysk to te tekstury w końcu przestaną się doczytywac? Już mnie nerwy szarpią, Microsoft zrobił %$#*@ konsolę, czy teraz te gry robią tak na #%$&* żę wideo szarpie, a tekstury przed nosem wyskakują?
    Napęd mam benq :-\

19. arkadiusz_89

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska

Dysk nic nie daje. Też się wkurwiam, myślałem, że chociaż do cache niektóre dane będą trafiać a tu dupa. Jestem obok obiektu ten wczytuje się na moich oczach, czekam, odchodzę na 5m i od nowa. Na szczęście kończę tę grę. :D

20. hardin

hardin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

O lol mi żadnej tekstury nie doczytało nawet nie wiedzałem że jest taki problem xbox premium dysk

21. arkadiusz_89

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska

Jaki masz napęd i jaka prędkość x12 czy x8 ?

Wczytywanie...

Poleć forum