1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brothers in Arms powraca w gorszym wydaniu? – E3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 7, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ostatnia odsłona Brothers in Arms cechowała się ciekawym systemem dowodzenia (wtedy był rewolucyjny), dobrym wykonaniem graficznym oraz świetnym wątkiem fabularnym.

Wczoraj Ubisoft ogłosił pracę nad nową częścią tej serii. Będzie ona nosiła nazwę Furious 4. Szkoda tylko, że prawdopodobnie zrywa ona z dotychczasowym wizerunkiem i idzie w kierunku humoru. Czy Wy jako gracze tego chcecie? Myślę, że nie ponieważ takich gier jest już na rynku pod dostatkiem. Szkoda, że francuski gigant nie podjął moim zdaniem właściwej decyzji. Również może być tak, że pod postacią tego zabawnego zwiastuna ukazano graczom coś na wzór filmu „Bękarty Wojny”…

Moich domysłów oczywiście nie potwierdzono, ale patrząc na trailer możecie spodziewać się gry co najmniej ciekawej. Jednak jeżeli będzie pełna humoru to nie powinna posiadać zobowiązującego przedrostka, czyli nazwy serii Brothers in Arms.

MWideo na XBOX Magazyn - Brothers in Arms powraca w gorszym wydaniu? – E3

2. Lotnik421 Xbox One

3. HaRa

HaRa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płoty
    humor w grach znacznie urozmaica rozgrywkę. Wystarczy przypomnieć sobie jak wyglądała gra bad company 2, gdzie Pazura co chwilę dawał jakieś humorystyczne wstawki :). Poprzednie części BIA mi się średnio podobały, ale ta może być przednia.

4. Qbon

Qbon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zdecydowanie poszli w złym kierunku. Poprzednie 3 części BiA były rewelacyjne, są to najlepszy gry osadzone w realiach IIWŚ. Tym co zapowiedzieli na E3 zabili tą markę. Jednym słowem żenada, ominę to szerokim łukiem. Nie takiego crapu się spodziewałem po kolejnej części. Humor w grach może być ale BiA nigdy nie było takim rodzajem gry. Osobiście nie podobało mi się BC2 z tym swoim humorem. Wojna to wojna a nie komedia. Widać tworzenie gier typu Borderlands i Duke Nukem nie wyszło im na dobre.

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Niech wydadzą nowe IP, a od Brother of Arms się odczepia i wydadzą kiedyś w starym klimacie.

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Czy tylko mi ten trailer strasznie przypomina film 'Bękarci Wojny'? Jak to już koledzy mówili wyżej - świetny materiał na nowe IP, ale nie za bardzo pasuje mi to do dość przygnębiających klimatów Brothers'ów.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum