1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brütal Legend Demo Już dostępne w sieci

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez vaalery, Wrzesień 30, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. vaalery

vaalery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W dniu 9/24/2009 zostało wydane Demo gry Brütal Legend troche minęło czasu wiec jak tam wasze wrażenia pobrał juz ktoś?

Pare słów o grze.
    Brutal Legend jest grą akcji wydaną przez Vivendi Games. Jej producentem jest Double Fine Productions, studio Tima Schafera, który brał udział w tworzeniu takich gier jak Grim Fandango czy Psychonauts. Posiadacze konsol X360 i PS3, bo na te platformy ukazała się gra, którzy chcą rozpocząć z nią swoją przygodę, muszą przygotować się na dawkę ostrego heavy metalu.

W Brutal Legend poznamy losy Eddiego Riggsa, który na co dzień zajmuje się techniczną stroną koncertów heavy metalowych. Ustawia głośniki, potrafi odnaleźć się w morzu okablowania, słowem – zna się na rzeczy. I choć sam potrafi wykrzesać to i owo ze swojej gitary, nie jest bynajmniej medialną twarzą kapeli. Sytuacja zmienia się, gdy zupełnie przez przypadek kilka kropel krwi spada na masywną sprzączkę w jego pasie. Metalowy przedmiot okazuje się być siedliskiem przeklętego demona, który odzyskawszy wolność przenosi się wraz z bohaterem do swojego pierwotnego świata, w którym zabrzmiały pierwsze dźwięki heavy metalu. Muzyczni bogowie opuścili jednak swoje terytorium udając się w podróż w czasie i przestrzeni i docierając również na Ziemię. Pod ich nieobecność kraina stała się siedliskiem demonów i według legendy z wszelakiego plugastwa ma oczyścić ją prawdziwy bóg metalu. Ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu, to właśnie Eddie jest pretendentem do tego zaszczytnego miana. Wyposażony w ogromy dwuręczny topór, zaczyna tworzyć swoją własną legendę.

Zródło gry-online.pl

Oczywiście jak sie domyślacie gra bedzie tylko po angielsku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zakrawacz

zakrawacz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    widziałem. Jeśli ktoś musi nagrywać na płytkę to robić to z małą prędkością tak, żeby klockowi było łatwo czytać. Z mojego rw często stawał by dograć.

gra imo na 9/10, demko bardzo dobre -można w nim skipować scenki, pokazuje też wszystkie podstawowe mechaniki gry oprócz rts :). Ale jeśli ktoś oglądał e3,pax,tgs to wiele już z niego widział

4. inteligo

inteligo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Plymouth / Lublin
    Jak dla mnie gierka bedzie swietna : gra jest bardzo smieszna ( w pozytywnym znaczeniu) i do tego super muza

5. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    A ja nie zamierzam grać w demo :D zagram dopiero w pełną wersję :D
    STAY METAL MY BROTHERS !

6. Sonval

Sonval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm ściągnąłem demko z live i mogę powiedzieć, że gra mnie mile zaskoczyła(a jednak opłacało się ściągać to 1.3 GB).Nie spodziewałem się po niej wiele ale demo jest kozackie(jak prawie wszystkie dema).No cóż zobaczymy co się z tego "wykluje"

7. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    mnie też demko pochłoneło. Teraz sie zastanawiam jak tu ją zdobyc ;-) Zarąbisty klimat.

8. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Całkiem przyjemna gra :) polecam

9. marcin_87

marcin_87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a na kiedy jest przewidywana premiera gry??

10. KonBoss

KonBoss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    WaWa
    USA: 13 Października 2009
    EUROP: 16 Października 2009

Patrzcie na multiplayer zapowiada się ciekawie.

11. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Hmm... nie jestem specjalnym fanem rock'a, ale demko bardzo przyjemne, śmieszne żarciki i ogólnie klimat oryginalny. Trzeba będzie pomyśleć jak wyjdzie pełna wersja gry :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum