1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brutal Legend - Demo

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez _DaRkNeS_, Wrzesień 24, 2009.

1. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    I jak wrażenia ? Demo dostępne od rana.

Ja uważam ze zapowiada się świetna gra :) Ma swój klimat , muzyka świetna choć nie przepadam za tym gatunkiem , ale najważniejsze ze ma to coś co potrafi zainteresować , jak dla mnie must have !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Jack Black w roli głównej i wszystko jasne. Pod warunkiem, że oglądało się jego nowsze filmy. No i do tego klasyka rocka, dużo odmian, ostry h'n'slash z solidną dawką humoru. Baaaaaaaaaaaaaaardzo mnie zaskoczyła ta gra na plus.

4. _DaRkNeS_

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Nikt nie grał ? Nie do przyjęcia. !!

Pobierać demko i komentować bo gra zapowiada się świetnie , pora oświecić tych co nie grali !

5. lordostros

lordostros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sierpc
    Przyczyny tego należy szukać w rozmiarze dema- 1.5 GB to jednak trochę sporo, dodatkowo gra bedzie miała swoją premierę strosunkowo niedługo, bo ok. za 2 tygodnie, więc w sumie poczekam od razu na pełną wersję. Co do samej gry, to nie mam wątpliwości, że będzie bardzo dobra.

6. _DaRkNeS_

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    1,5gb dużo ? na obecne realnie to dziwne bo większość dostawców oferuje internet 5/6mb za małą cenę :)

Fakt sterowanie odrobinę dziwne , ale duża dawka humoru uzupełnia to.

7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Samo demko to już kosa :D Czekam z niecierpliwością na pełną wersję :] W grze jest trochę dziwne sterowanie, ale tylko dlatego, że A - uderzenie toporem, X - Gitara, Y - użycie (czegoś), a B... wiem że przy jeździe autem służy jako ręczny :p Bardzo fajne efekty, muzyka w tle bardzo uprzyjemnia całą rozgrywkę, no i Jack Black w głównej roli :D

8. qmenos

qmenos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    JACK BLACK, JACK BLACK i JESZCZE RAZ JACK BLACK!!!!

demko powala co do sterowania to znajac zycie bedzie mozna zmienic a jak nie to niema tutaj az tyle przyciskow zeby sobie nie poradzic i sie nie przyzwyczaic :D
    gierka jest mocarna i czekam na pelna wersje z niecierpliwoscia !!

9. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    W momencie pisania pierwszego posta demo nie bylo dostepne w wielu krajach Europy- np w Irlandii, na ktora mam konsole zarejestrowana. 3 dni temu tez nie bylo go. Stad nie tak wiele osob pisze, nawet jesli mozna demo zassac z forum.

10. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    A ja nie zamierzam pobierać demka :D liczę że pełna wersja mnie oczaruje :D, i pewnie tak będzie :)

11. Maryd

Maryd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja takze czekam na pelna ! :D

Wczytywanie...

Poleć forum