1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brutal legend problem-_-

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez -Torreno-, Listopad 7, 2009.

1. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Jak każdy kto ma gre wie że za wykonanie misji pobocznych są achievy.Przeszedłem wszystkie zostały mi 2 w których nie wiem kompletnie co mam zrobić morze ktoś pomóc?

1 to jest ognisko otoczone reflektorami i zaczynam z kamery z góry nie mogę bić nikogo ani nic.Jest imprea i dużo dużo typków.Z zadaniu pisze żeby zrobić coś z motorami ale co!!?? jak je rozwalam to przegrywam;/;/

2.Taki dziadek na wzgórzu co chwile je zwierzęta.Wykonałem mu 2 zadania zabiję leze , antylopy teraz jak do niego podchodzę mowi takie cos po angielsku (to jest łatwe przynies mi (ognia??) nie wiem czy zrozumiałem możne cos innego miał na myśli.

Proszę o pomoc mam jeszcze 2 dni do zdobycia co najmniej 500 gs
    ps(to zadania dodatkowe!)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kabosh

Kabosh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Słupsk
    pierwszy punkt - to zadanie pewnie sie odblokowalo po przywiezieniu browaru na ta impreze zgadza sie? jesl;i tak to tam jest taka rozkmina ze jeden z twoich ziomkow chce zarywac laske i masz poprostu odbychac tych motorowcow by nie podeszli za blisko
    drugie nie wiem - jak przepiszesz co on mowi to ci powiem o co chodzi.

4. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    ok spoko dzięki;) jeszcze posłucham dokładnie co dziadzia gada i napisze dzisiaj;]
    (a nie pamiętasz może jakie były u niego zadania?)

5. lordostros

lordostros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sierpc
    Teraz musisz zabijać te "jeżdżące dziki", które poturbowały Ophelię w jednej z misji głównych. Najlepiej zabijać je z działka na samochodzie. Później będą jeszcze do zabicia wielkie bestie, które też kręcą się w okolicy dzików albo pod mostem.

6. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    wielkie dzięki a możesz mi powiedzieć w której czesci mapy ich szukc?
    Bylem tam ale nie zapamietalem gdzie to było

7. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    tutaj je znajdziesz:

8. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    mozecie mi jeszcze pomoc:) wlasnie mialem misje w terenach śnieżnych. i tam typek ten karze mi zabić 16 jakiś zwierząt zabiłem wszystko co możliwe i mi nie zalicza;/ co mam zabic?

9. lordostros

lordostros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sierpc
    Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale chyba chodzi o te świecące się jednorożce (bez jeźdźca). Dosyć ciężko jest znaleźć, ale wydaje mi się, że mniej więcej pośrodku wschodniej części mapy najłatwiej było je odszukać.

Wczytywanie...

Poleć forum