1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brutal Legend

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez wojtekizi, Październik 10, 2009.

1. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam,

Brutal Legend pojawił się już w kilku torrentowych sklepach. Ja dopiero załączyłem kupowanie. Jak sądzicie ta gra ma szansę stać się czymś więcej? Podobało Wam się demo? Może ktoś już gra? Wszystkie informacje dotyczące tej gry zamieszczajmy w tym miejsce..

Dla mnie ta gra jest wyjątkowa - demo mi się naprawdę podobało, dobrze dobrany żart, łatwe sterowanie i naprawdę sympatyczna grafika. Choć wiem, że fabuła jest dość naciągnięta to jednak.. chce się w to grać :)

Czekam na opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Niewiem zasysam to dam opinie zawczesnie na takie dewagacje ;]

4. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    No tak ale zagramy dopiero w następny piątek - boli to czekanie aczkolwiek są zasady, których łamać nie możemy ^^

5. Dejvv13

Dejvv13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg Dolny
    Jeszcze nie grałem nawet w demo:p Chciałbym ale nie mam czasu ściągac. Może niedługo będę miał pełną wersję. Wtedy ocenię. :D

6. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Grałem w demko , a dzisiaj trochę w pełną świetna gra :) Duża dawka humoru oraz świetny soundtrack to największe zalety :)

7. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Grałem w demko i gierka wymiata ;p ( teksty zmiatają na podłogę ;D)

8. kajdzioch90

kajdzioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    Pograłem trochę dłużej i nie rozczarowałem się ani trochę! Gra jest naprawdę super. Co chwilę mamy styczność z jakimś bossem, ale każdy z nich wygląda metal-epicko, czuć ten klimat, wręcz kiczowaty klimat metalu, ale właśnie o to chodzi. Świat jest bardzo ciekawy, jak na takiego typu grę jest wiele interakcji z otoczeniem, oponentami. Jest to rodzaj sandboxu w świecie demonów i badassów heavy metalu. Przerywniki filmowe są naprawdę zabawne, a dialogi jak wyjęte z najzabawniejszych komedii animowanych. Grafika nie powala na kolana, ale ze względu na charakter tej gry nie jest to wcale wadą. Na początku może razić trochę niski "Distance view", ale można się przyzwyczaić. No i muzyka... to jest prawdziwa muzyka, a nie jakieś pedalskie melodie. :) Polecam. ;)

9. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Na razie grałem tylko w demko i przyznam szczerze, że ten krótki fragment gry mną pozamiatał. Klimat, muzyka i postać naszego bohatera są rewelacyjne. Nie mogę się doczekać :D

P.S. Wiadomo czy będzie polska wersja kinowa? Bo na dubbing nie ma czo liczyć i raczej dobrze bo to zabiłoby cały humor w tej grze.

10. szoch

szoch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    koledzy wiecie czym sie rozni wersja Brutal.Legend.XBOX360-DNL od Brutal Legend RF Xbox360 MULTi5 bo nie wiem ktora pobierac a i co do tej drugiej wersji to gosciu napisal taki komentarz

(Z tego co wyczytalem na forach ta wersja ma dość stary timestamp co znaczy ze może nie być finalna. Możliwe ze byla to wersja do recenzji itp. Sciagac na własne ryzyko ja czekam na scenowy release) wie ktos czy to prawda.

11. wojtekizi

wojtekizi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    nie boisz się bana :O?

12. pawel3569

pawel3569 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielona Góra
    A za co ma dostać bana? Jeżeli nie jest do Live podłączony oczywiście :)

13. Krochmal

Krochmal Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na xbox sky wersja Brutal.Legend.RF.Xbox360.MULTi5 podpisana jest jako REVIEW COPY
    wiec grajac w nia mamy spore szanse na bana

14. mikikrk

mikikrk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam konto na stronie lock erz. Ta strona jest po prostu
    niesamowita. Za codzienne logowanie można zdobyć 4 Pkt wiec w niecałe 2miesiace
    uzbiera nam się 200pkt co już wystarczy do tego żeby otrzymać przenośną konsolę do gier PSP. Na prawdę warto. Mam do wysłania jeszcze duzo zaproszen wiec prosze pisac do mnie na gg 1168976. Bez zaproszenia niestety nie da się dostać do tego portalu.

Wysylam zaproszenia na strone Lock erz. Co to jest? Otoz:

Polega ona na zbieraniu punktów, ktore mozna pozniej wymieniac na nagrody (za
    free, do wyboru m.in. iPod Touch, laptop Apple etc.).
    JAK ZBIERAĆ PUNKTY?
    Jest to banalne:
    1. Codziennie za samo zalogowanie (4 ptz)
    2. Za zaproszenie kogoś (4 ptz)
    3. Za grę ( Czasem nawet 40 ptz)
    4. Za odpowiadanie [byle jak] na codzienne pytania [zakładka dailes] (od 4 do
    10 ptz)

Ta stronka to nie jest zadne oszustwo,mozecie sprawdzic na youtubie jak ludzie rozpakowuja nagrody ktore dostali ze stronki ;)

Jeszcze raz podaje gg 1168976 podawajcie mi swoje maile ;),Pozdrawiam

15. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    ta wersja DNL jest scenową, finalną wersją gry czy raczej czekać na jakiś inny relek ? strasznie mnie korci, żeby zagrać w ten tytuł, ale nie chce popsuć sobie odbioru poprzez jakieś bugi czy inne tego typu akcje, wynikające z grania w niekompletne dzieło :)

16. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Powiem tak gra bardzo fajna myslalem ze bedzie to kolejny crap od EA jednak mylilem sie.
    Najwieksza zaleta gry to chyba humor. Niemam tak ze pomijam cutscenki wszystko fajne w tej grze mimo slabej grafiki i tak mi sie ta gra podoba ;]

17. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A jaka to jest wersja ze wstawki na OdSiebie?, bo tam nie widze
    Która wersja jest lepsza Multi5, czy Global (czym one się od siebie różnią?)

18. kozak71

kozak71 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    71
    troche poszperałem na sieci i gra, która wyszła nie jest wersją do recenzji, tylko normalną reatail kopią NTSC(RF), więc ssać i dzielić się wrażeniami :D btw wersja Marvel jest scenowa, Brutal Legend PROPER XBOX360-MARVEL... http://i38.tinypic.com/2n9yek5.jpg

19. kajdzioch90

kajdzioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    Myślałem, że napisałem coś niezgodnego z regulaminem forum, ale po chwili zorientowałem się, że chodzi Ci o Live.

Nie, Drogi Kolego, mam odłączoną konsolę od internetu, poza tym rzadko gram w sieci, bo nie mam na to tyle czasu. Poza tym, to tylko głupia konsola, bać się trzeba, że się wpadkę z dziewczyną zaliczyło, albo że Ci grozi niezły w******* na dzielni. ;)

20. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Brutal Legend RF Xbox360 MULTi5-TL , a ta wersja jest pełna??

21. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    Czy ktoś orientuje się które wersje wystawione na tym forum są przeznaczone dla recenzentów ?? Mam wersje EnVii (jakoś tak) od użytkownika killsi, wstawka na megaupload z partami po 1gb. Pytam bo bardzo chciałbym spróbować pograć przez XBL, a nie wiem czy nie będzie to ostania moja gra na kosoli przez XBL. Probowałem znaleść jakieś informacje na sieci, ale niestety nie udało mi się.

Wczytywanie...

Poleć forum