Brytyjskie sklepy w sieci

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Czy ktos z forumowiczow mial okazje kupowac gry prosto z Wysp? Interesuje mnie ile srednio oczekuje sie na przesylke. Osobiscie zainteresowalem sie sklepem TheHut.com, gdzie mozna znalezc ciekawe oferty gier taniej niz na naszym Allegro.

Propozycje innych sklepow rowniez mile widziane.
 
mi się wydaje ze paczka ma ok 2-3 tygodnie na dojście, ale chyba zależy od typu paczki,bądź listu ;) ale nie jestem pewien.
 

fantomR

Użytkownik
Użytkownik
Z UK jak wyślą Ci priority mail to jest szansa że w 4dni masz pakę, ale teraz biorąc pod uwagę strajki poczty w UK to może to być te 14dni jak nic :)
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajne ceny są w tym sklepie może się skusze na coś:) tylko z ta wysyłka jest jakaś lipa bo rok temu wujek z Anglii wysyłał mi paczkę i szła 4 dni a jak mi mili mi wysłać z WaW to szło tydzień jakieś kpiny to sa :|
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Jestem po pierwszym zamowieniu z Wysp :D Jezeli chodzi o sklep TheHut.com to slowa zlego nie powiem. Wczoraj odebralem przesylke z Dirt2. Za gre zaplacilem 88zl, wliczajac w to przesylke.
Zamowienie zlozylem 27 grudnia, wyslane dzien pozniej tj. w poniedzialek. Mimo, ze daja sobie 15 dni roboczych na realizacje zamowienia na terenie UE, w rzeczywistosci przesylki docieraja znacznie szybciej.
Polecam ten sklep jezeli ktos ma mozliwosc zakupow za granica, nie ruszajac sie sprzed monitora :)
 

SNR

Użytkownik
Użytkownik
hypnos dzieki wielkie o Twojego posta, bo ceny w tym sklepie sa extra, za pare dni bede skladal zamowienie:)
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze nizsze ceny niektorych gier znalazlem na Play.com, ale ten sklep niestety nie wysyla do Polski :( A szkoda

P.S. Jak juz dotrze do Ciebie towar, daj znac co i jak.
 

Do góry Bottom