1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brytyjskie sklepy z grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SuperMan, Sierpień 10, 2010.

1. SuperMan

SuperMan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Szukałem tego na forum i w google. Nic nie znalazłem, a odpowiedzi potrzebuję.

Jestem w Anglii od jakiegoś czasu. W sieci sklepów z grami GAME gdy oglądam gry, na przykład ostatnio Red Dead Redemption są obok siebie 2 pudełka. Z naklejką zwykłą za 40 funtów i z naklejką z napisem 'Preorder', która kosztuje już 35 funtów. Większa różnica jest przy final fantasty XIII - preorder 20 funtów, a to ze zwykłą naklejką 40. Czy to się czymś różni, poza ceną?

Przepraszam za wszelkie błędy. Jeżeli już ktoś się o to pytał i dostał odpowiedź przepraszam za bezsensowny temat i proszę o link do tematu.

Dziękuję!

2. Lotnik421 Xbox One

3. gregorysl

gregorysl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najprawdopodobniej nie pisze "preorder" tylko "preowned" czyli ze gra była wcześniej używana.

4. kkthx

kkthx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Dokładnie, oznacza to, że gra była wcześniej używana :) Ale powiem Ci z własnego doświadczenia, że udało mi się kupić GTA 4, w idealnym stanie płyta jak i pudełko, do tego wszystko to co dostajemy kupując nówkę, czyli jakaś tam mapka itp itd :) za 10 funtów :) Ale widziałem Red Dead Redemption, gdzie cena nowej gry wynosiła 38 funtów, a używanej 36, więc lepiej było chyba dołożyć :)

5. SuperMan

SuperMan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rzeczywiście, jest preowned. Gdy to pisałem sklepy były zamknięte, a ciekawość zżerała. Przepraszam - mój błąd. Dziękuję wam za wytłumaczenie mi tego.

6. Kamil0s

Kamil0s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łomża
    W game sa zawyzone ceny np RDR kosztuje uzywane 25F poszukaj sklepow np Game Exchange

7. SuperMan

SuperMan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę nie w temacie.

W mojej małej mieścinie jest tylko GAME i Gamestation :). Może jak się będę wybierał do Londynu.

Wczytywanie...

Poleć forum