1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Brzydsze czy nie? Wideo rozstrzyga spory odnośnie grafiki w Watch_Dogs

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Azur, Marzec 10, 2014.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Ostatnio prowadziliście żywe dyskusje na temat tego, czy Watch_Dogs (PS4) rzeczywiście znacznie obniżyło jakość grafiki na konsolach nowej generacji. Przedstawiciele Public Relations zapewniali, że to manipulacja, a gra wygląda wspaniale, jednak kolejne porównania działały na niekorzyść Ubisoftu. Jak jest naprawdę? Najlepiej sprawdzić na materiale wideo.

Za porównaniem stoi Jason Knothe, który poskładał klatki z dostępnych materiałów wideo i skleił mały montaż, który pokazuje różnice pomiędzy pierwszym pokazem z E3 w 2012 roku oraz materiałem, który niedawno pokazano z PlayStation 4.

Każdy z Was ma oczy, więc chyba nie muszę dodawać, że w paru elementach widać znaczne pogorszenie oprawy. Ja zwróciłem uwagę szczególnie na sam płaszcz Aidena, który w starym buildzie prezentował się znacznie lepiej. Również jakość podłoża uległa znacznemu pogorszeniu, że o jakości wybuchów nie wspomnę.

Tych elementów raczej nie da się raczej wytłumaczyć niską jakością samego materiału wideo. Czekamy na odpowiedź Ubisoftu.

Via: Pssite.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na taką grafikę z dema 2012 to musimy jeszcze poczekać kilka lat :untroubled: a prawda jest taka gry będą wyglądać jak ta przedstawiona z tego roku :wink:

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    ja jestem ciekaw czy teraz ubi dalej będzie się upierać przy swoim :D
    dopiero za jakiś czas zaczną się pojawiać ładniejsze gry (?) bo przecież WD było tworzone na next i current geny, do tego jeszcze jak nie było next w obiegu

5. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Jeżeli tak to zostawią to szykuje się klapa roku O.O, osobiście pokładałem nadzieje w tej grze (i nadal pokładam) ;d

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    zobaczymy jak wyjdzie, moim zdaniem to prowokacja by ludzie o tym pisali i by zainteresowanie grą wzrosło

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Słaba jakość tego materiału i z tego powodu za wiele nie można powiedzieć...
    Jednak na pewno jest zdecydowanie gorzej.
    Ogólnie oglądając ten właśnie materiał video mam wrażenie grafiki z GTA5 lub jeszcze gorszej, może to tylko to moje nieadekwatne odczucie, (choć jak na poprzednią generacje konsol i ich skromne możliwości to według mnie GTA5 wyglądało naprawdę nieźle).
    No cóż na razie jeszcze mam nadzieję że gra mimo to będzie dobra zarówno graficznie jak i fabularnie....

8. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Mi to bardziej wygląda na pokaz ile jeszcze brakuje konsolą żeby dorównały mocą pc :p

9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    być może jest tak jak mówisz wszystko sie okaże na premierę ale do jej czasu każy będzie nad tym spekulować i znajdą si tacy np. ja którzy z ciekawości kupią tak czy siak tę grę mam nadzieję ze aż takiej tragedii nie będzie

10. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Czyli The Division pod względem grafiki to był fake co widzieliśmy z targów E3. Walić to. Ważne aby dawała mega frajdę :)

11. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pc zawsze zazwyczaj ma lepsza grafike.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

12. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bardziej liczę na solidną kampanię/fabułę grafa jak dla mnie może być.

13. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Skoro nie zależy Ci w ogóle na grafice w grze (jak sam żeś to ujął) to nie lepiej przerzucić się i grać w gry fabularne ???
    Tam masz mega rozbudowaną fabułę jakiej nie da Ci żadna gra na konsole czy PC, także nie potrzebna Ci wtedy konsola, a tym bardziej już nextgen....

14. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wersji Ps4? Wygląda jak GTA4 z przez lat na PC przy średnich detalach. Można by to zgonić na konsole, że nowe i nie potrafią na nie pisać dobrze gier, ale to bzdura dlatego że te konsole to zubożałe komputery ze znaną architektura od lat!

Problem jest znany, pokazują i karmią nas gameplayem z PC a pużniej optymalizują grę pod słabe konsole i wychodzi co wychodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum