1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Buczący zasilacz Xbox slim

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez urbek, Maj 28, 2013.

1. urbek

urbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kobyłka
    Hej, kupiłem dziecku slima i o ile konsola w porównaniu do mojego zefirka jest zupełnie bezgłośna, to nie można już tego powiedzieć o zasilaczu. Zasilacza z mojej konsoli wcale nie słychać. Zasilacz slima za to jest strasznie głośny. Ciągle słychać z niego buczenie podczas pracy konsoli. Czy tez tak macie?? Czy raczej od razu odsyłać na gwarancji??

Pozdrawiam
    urbek / Pawel0109

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nie jest to powód by odsyłać na gwarancje, o ile mój jest cichy to kuzyna potrafi "wyć" głośniej od konsoli, zależy to od rev. zasilacza, któreś są ciche a te drugie głośne

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

4. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    Niektóre slimy mają takie zasilacze że wyją jak suszarki ;)
    Więc to nic złego że zasilacz się chłodzi i oczywiście nie jest to powód aby odsyłać konsolę na gwarancję ;)

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Powinieneś się cieszyć, że się chłodzi, i ciepłe powietrze wylatuje a nie zostaje w środku co groziłoby ugotowaniem sprzętu.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak przeszkadza wyslij do micrisoft wymienia na inny

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    wcale zasilacze tak nie maja, że musza buczeć jak traktory, zasilacz do wymiany, dzwon do microsoftu niech Ci go wymienią, kiedyś zaczałem tutaj batalie na forum na temat zasilaczy i oczywiscie wygrałem, slim to slim ma być cichy a nie działać jak konkretna suszarka

1 osoba to lubi.
  8. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zalezy od rewizji. Sa twkie ktore sa głośniejsze. Sam mam takiego nie przeszkadza mi to wiec niz z tym nie robię

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

9. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    miałem ten sam problem ze swoim zasilaczem wył głośniej od konsoli, zadzwoniłem do MS przysłali kuriera i po półtora tygodnia odesłali nowy - cichy zasilacz
    tak więc polecam to wszystkim z wyjącym zasilaczem.
    PS
    nie wysyłałem konsoli tylko sam zasilacz + kopię fakturki zakupu

10. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    a co ma rewizja do tego? zasilacz w slimie ma być cichy i koniec kropka. nie głośniejszy niż szept jak to była kampania promocyjna slima. Jeśli ktoś ma głośny zasilacz niech wymienia. Za to przecież zapłaciliscie, aby nowy xbox był cichy a nie chodził jak suszarka. Klient ma prawo wymagać. A nie być na każdym kroku oszukiwany.

11. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie czuje się oszukany:D. Mam głośne kino konsoli i zasilacza i tak nie słyszę. Ja osobiście nie widze problemu, w takiej wadzie. Lecz komu przeszkadza microsft wymienia od reki

12. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Wogule są takie zasilacze widziałem dużo slim nigdy niczego takiego i w czym tu problem wysłać do ms jak komuś to przeszkadza byłe się nie spalił:)

13. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    takie jest wlasnie podejscie polaków, to po co slima kupywaliście? ja np kupiłem po to aby byl cichy, a nie działał jak suszarka, wymieniać i tyle, a nie korporacja robi nas w bambuko ;)

14. fanXboxa360

fanXboxa360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi zasilacz chodzi cicho a też mam slima ;)

15. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    co ty do polaków masz kolego?slim kupuje się po to żeby grać zdarzą, się wadliwe ale ms to wymienia. Według ciebie to wszyscy oszukują i lepiej nic nie kupować.

16. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    a co mam myśleć o polakach? Kupił slima, chodzi głośno, ale oj tam nie przeszkadza mi, muzykę włącze głosniej nie będzie słychać, no to róbcie tak dalej ;) kupiłeś, zasilacz zły, reklamuj, wymieniaj! Właśnie o takie podejście polaków mi chodzi. Rozumiesz?

Po primo tak kupuje się slima po to żeby grać, ale po drugie po to żeby konsola była cicha, głównie o to w slimie chodzi, mniejsze gabaryty i nie głośniejsza niż szept,

17. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    To zle myślisz w innych krajach jest podobnie ,że nie wiedza lub brak czasu ochoty zainteresuj się jak w innych krajach jest chyba ,że nigdy nigdzie nie byłeś poza polska. Konsola slim nie słyszalna jest do 1-2lat pożniej lekko słychać ją . Co ludzie z fat mają zrobić co jest super głośna cwaniaku:)

18. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    a co ma fat do tego? Fat to fat jest i będzie głośna, a slim ma być cichy i tyle, ja mówie jak jest w Polsce a nie w innych krajach, jak tak dalej będziemy patrzeć na innych to w końcu sięgniemy dna totalnego, wystarczy spojrzeć teraz co się dzieje, zarobki, brak pracy itd Po prostu chodzi mi o bezinteresowność, ktoś kupił głośna, oj tam po co nie chce mi się :) I takie jest podejście nasze, smutna prawda, ale prawdziwa. Nie wiem dlaczego tak to boli kogoś, jeśli zwraca mu się uwagę co powinien zrobić, temat jest buczący zasilacz tak? Buczy, jest za głośny, reklamować do MS i tyle w tym temacie ;)

2 użytkowników lubi ten post.
  19. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    To nie forum polityczne:)Doskonale cie kolego rozumiem,ale takie coś to zostaw dla sobie i nie jedz ,że po polakach to polak tamto itd(od czego jest słowo kowalski:). Jak znam dużo osób co kolwiek się dzieje z sprzetem to lecą już reklamować(to się z tobą nie zgodze i też by mi się nie chciało odawać bo x dni bez xa i nie mogę pograć to bym to olał, czas cenny).

20. akir

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Katastrofa to trafić na takiego klienta. Telefony do nocy bo poziom hałasu podniósł się o jeden decybel. Proszę pana muszę to zareklamować hehe. Każdy robi jak mu się podoba, padnie mi to kupie zwyczajnie nowy...

21. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    a co miałeś takich?

Wczytywanie...

Poleć forum