1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bug w Rise of the Tomb Raider nie pomaga w oglądaniu cutscenek

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 6, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Błędy w grach stały się już nieodzowną częścią nowych produkcji, zarówno tych z wieloma milionami budżetu i setkami zatrudnionych ludzi, jak i tych mniejszych dział. Błąd z rozmywaniem się twarzy u jednych wywoła odrazę, a innych rozśmieszy.

Od razu ostrzegam, żeby uważać na ewentualne spoilery z około jednej trzeciej długości gry. Co prawda, nie grałem jeszcze w Rise of the Tomb Raider, ale myślę, że wyciszenie dialogów i pozwolenie obrazowi mówić wystarczą.

Jak mówi autor poniższego wideo nagranego telefonem komórkowym, ten typ błędu dotyczy głównie postaci Konstantina i pojawia się co jakiś czas, robiąc papkę z facjaty bohatera.

Nie wiem jak Wy, ale ja prawdopodobnie odłożyłbym w tym momencie grę do momentu naprawienia błędu. Ciężko się w takim momencie skupić na tym, co się dzieje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Serio przez to, że komuś twarz się rozjechała miałabym przerwać grę? :eek: Dla mnie bug jest wtedy gdy nie mogę wykonać danej czynności w grze, gdzie normalnie się da to w dany sposób zrobić. Taki bug to dla mnie nie bug, no chyba że by mi sie gra tak rozjeżdżała w każdej postaci/poziomie to wtedy ok. Na pewno bym nie przerwała gry bo w cutscence się komuś twarz rozjechała :p

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeżeli błąd występuje tylko co jakiś czas to też bym to olał i grał dalej.

5. cyc3k_epj

cyc3k_epj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pajęczno
    Matko, ludzie narzekają bo błędy, nie mogą grać itp. mały off top ludzie byli oburzeni, że nasz wiedźmin miał podobno dużo błędów po wydaniu, nie wiem może były, ale grę miałem kupioną przedpremierowo i przeszedłem na pierwszych aktualizacjach i nic mi nie przeszkadzało w grze, musicie zrozumieć, że przy takich dużych tytułach nie da się uniknąć drobnych błędów, mówię drobnych bo dla mnie błędy (nie uniemożliwiające rozgrywkę - przejście gry) nie przeszkadzają tak samo ta rozlana twarz, naprawią - nie naprawią, jak można przejść grę to olać to:), a jak by tam kiedyś poprawili to fajnie, że coś robią..., ale po co panikować?

barman_2000 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum