1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bug w Skyrim

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez 2kilo, Wrzesień 26, 2014.

1. 2kilo

2kilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Alkmaar
    Witam, chce być thanem w Falkret (Falkreath), wykonałem zadania dla Jarla i on mówił ze wystarczy jak pomogę trzem mieszkańca, wiec już pomogłem dwóm, ale trzeciemu nie mogę pomoc bo nikt pomocy nie potrzebuje, proszę doradźcie coś.
    Zadania jakie wykonałem to sprzedasz warzyw farmerowi, niestety drugiego wykonanego zadania nie pamiętam
    Te osoby i możliwości to:

Sprzedaż warzyw miejscowej farmie +
    Dostarczenie prochów Thadgeirowi. -
    Odzyskanie dziennika Runila -
    Sprzedaż drewna lokalnemu tartakowi. -
    Zainwestowanie w sklep -
    Kradzież listu od Lod do Dengeira -

Gra oryginalna, konsola nie przerabiana, posiadam dodatek który umożliwia kupno ziemi.

Wczytywanie...

Poleć forum