Bugi i problemy w Wiedźmin 3: Dziki Gon

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Każdy sandboksowy role-play z ogromnym światem ma kłopoty z bugami i nie inaczej jest z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na szczęście problemy w przypadku polskiej produkcji nie występują jakoś specjalnie intensywnie.

Mimo wszystko warto wspomnieć o najczęściej występujących przypadkach. Część graczy zgłasza problem z rozpoczęciem zabawy w Wiedźminie 3. Po zainstalowaniu gry na PS4 lub na XONE tytuł "zawiesza się" na pierwszym ekranie ładowania. Nie pomaga resetowanie konsoli. W takim przypadku należy ponownie włączyć konsolę, a następnie przeinstalować grę.

Drugi najczęściej występujący problem to zawieszanie się gry w trakcie rozgrywki w "Gwinta". Póki co zalecamy po prostu nie prowadzić zabawy w karciankę, bo gra jest z jakiegoś powodu niestabilna w trybie tej mini-gierki. Nadciągający patch powinien wyeliminować tego buga.

Niektóre osoby zgłaszają problem z bugiem, który powoduje "zacięcie" Geralta w pierwszej tutorialowej sekcji. Rozwiązaniem błędu jest ponowne rozpoczęcie rozgrywki.


Niektórzy gracze pecetowi żalą się, że ich high-endowe komputery zapewniają dosyć mizerny framerate. Tytuł ponoć zawiesza się na niektórych konfiguracjach sprzętu i ma problem z graficznymi glitchami nawet po zainstalowaniu najnowszych sterowników. Inaczej jest w przypadku testowanej przez nas wersji na PS4 - oprócz wspomnianej karcianki gra nie ma praktycznie problemów z zawieszaniem się. Zdarza się to sporadycznie, średnio raz na ok. 20 godzin.

 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Dlatego konsola jest do grania, a PC do wszystkiego innego :D
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Też buga znalazłem



 

Qpencjusz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A ja nie mam żadnych problemów na One :D siostra na PC tez bez problemu zainstalowała. Mam tylko problem z zabijaniem potworów jak się odpowiednio nie przygotuje :)
 

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U was też strasznie długo się instaluje wiedźmin? Ja czekam już około 15 min i dopiero 2% :( Chyba szybciej pobrałbym z neta...
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mnie sie na kompie instalował 2h....ręce opadają :p Więc na konsoli zapewne podobnie słabo z instalacją :p
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na konsoli po około 10 minutach mogłem grać a po kolejnych 20 było 100% (chyba, bo jak grałem to już nie śledziłem instalki :p)
 

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No ja na szczęście też mogę już zacząć :) Ale i tak jakoś długo to trwało.
 

novoteusz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też buga znalazłem



Też mnie taki problem spotkał.
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A miał ktoś problem ze znalezieniem żony barona w misji sprawy rodzinne ? Ja jeszcze nie dotarlem ale moja zona grala i ma problem bo ma szukać sladów ale żadnego znacznika gdzie nie ma. Na necie czytalem, nie jedyna ma taki problem ale nie nalazlem odpowiedzi.
 

RecordingPrawn3

Świeżak
Świeżak


Każdy sandboksowy role-play z ogromnym światem ma kłopoty z bugami i nie inaczej jest z Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na szczęście problemy w przypadku polskiej produkcji nie występują jakoś specjalnie intensywnie.

Mimo wszystko warto wspomnieć o najczęściej występujących przypadkach. Część graczy zgłasza problem z rozpoczęciem zabawy w Wiedźminie 3. Po zainstalowaniu gry na PS4 lub na XONE tytuł "zawiesza się" na pierwszym ekranie ładowania. Nie pomaga resetowanie konsoli. W takim przypadku należy ponownie włączyć konsolę, a następnie przeinstalować grę.

Drugi najczęściej występujący problem to zawieszanie się gry w trakcie rozgrywki w "Gwinta". Póki co zalecamy po prostu nie prowadzić zabawy w karciankę, bo gra jest z jakiegoś powodu niestabilna w trybie tej mini-gierki. Nadciągający patch powinien wyeliminować tego buga.

Niektóre osoby zgłaszają problem z bugiem, który powoduje "zacięcie" Geralta w pierwszej tutorialowej sekcji. Rozwiązaniem błędu jest ponowne rozpoczęcie rozgrywki.


Niektórzy gracze pecetowi żalą się, że ich high-endowe komputery zapewniają dosyć mizerny framerate. Tytuł ponoć zawiesza się na niektórych konfiguracjach sprzętu i ma problem z graficznymi glitchami nawet po zainstalowaniu najnowszych sterowników. Inaczej jest w przypadku testowanej przez nas wersji na PS4 - oprócz wspomnianej karcianki gra nie ma praktycznie problemów z zawieszaniem się. Zdarza się to sporadycznie, średnio raz na ok. 20 godzin.

 

RecordingPrawn3

Świeżak
Świeżak
siemka wszystkim u mnie stał sie taki problem ze po kilku godzinach grania nie moge zapisac gry a jak zrestartowalem konsole to zawiesza sie w glownym menu w momencie "proszę czekac" :) teraz instaluje gre ponownie tylko kolejny problem jest taki ze mam wersje cyfrowa i instalowanie zajmuje ok 10h jak to nie pomoze to podziekuje za ta gre
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Update wystarczyło wywalic
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A miał ktoś problem ze znalezieniem żony barona w misji sprawy rodzinne ? Ja jeszcze nie dotarlem ale moja zona grala i ma problem bo ma szukać sladów ale żadnego znacznika gdzie nie ma. Na necie czytalem, nie jedyna ma taki problem ale nie nalazlem odpowiedzi.
Już wszystko wiem, jakby ktoś miał taki problem to pytać :)
 

Qpencjusz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A miał ktoś problem ze znalezieniem żony barona w misji sprawy rodzinne ? Ja jeszcze nie dotarlem ale moja zona grala i ma problem bo ma szukać sladów ale żadnego znacznika gdzie nie ma. Na necie czytalem, nie jedyna ma taki problem ale nie nalazlem odpowiedzi.

tez mam takie zapytanie. Po rozmowie z corka barona nic ... musze cos w veren czy cos takiego dalej szukac a nie mam co szukac ...
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A robiłes misje z wiedzma? Jezeli tak to masz książkę "Panie lasu". Po przeczytaniu jej ruszysz dalej z misja. No a jak nie zrobiłeś to rób :)
 

Qpencjusz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@up robilem. Mam misje Panie lasu. Mówisz ze po tej misji będę mógł ruszyć dalej ? Sprawdze

Wysłane pocztą polską z Xperia Z1.
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja już jestem po całym tym pakiecie misji z szukaniem żony i córki barona. Się na koniec biedaczysko powiesiło...
U mnie wszystko działa bez zarzutu na XO. Mam rozegrane ponad 20 godzin i nie trafiłem na żaden bug czy inne problemy z działaniem gry. Jedyne co wychwytuję co jakiś czas to błędy i literówki w dialogach.

No i oczywiście sam zakup mojego pudełka był nerwowy. Cała reszta jest ok :)
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja na 6 godzin mialem jeden bug, jak byłem na zamku w Wyzimie włosy Geralta gdzieś w przestrzeń leciały [emoji14] (długa kreska w kolorze włosów od głowy do nikąd)
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A miał ktoś problem ze znalezieniem żony barona w misji sprawy rodzinne ? Ja jeszcze nie dotarlem ale moja zona grala i ma problem bo ma szukać sladów ale żadnego znacznika gdzie nie ma. Na necie czytalem, nie jedyna ma taki problem ale nie nalazlem odpowiedzi.
Też się zastanawiałem jak zrobić te misję i się udało włączyłem inną te z wiedźmami na bagnach tam właśnie jest żona tego grubasa
 

Do góry Bottom