1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bugi na wesoło

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Arh4niol, Wrzesień 17, 2013.

1. Arh4niol

Arh4niol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak wiemy gry z otwartym światem(sandbox) są ostoją wielu bugów część irytuje część nawetuniemożliwia postępy w grze a inne są śmieszne .
    Zachęcam do wpisywania właśnie tych ostatnich jakie zaobserwowaliście.

Jak można zauważyć przyzmianie postaci gdzieś w jej pobliżu jest pojazd którym sięporuszaliśmy ta postacią grając nią poprzednio. Jakiebyło moje zdziwienie gdy po misji w batyskafie odrazu po jej zakończeniu zmieniłem postaćna Trevora, ten jak to bywa w jego zwyczaju wyzywał kogoś naplaży w okolicy mola a po obróceniu się na parkingu byłzaparkowany tenże batyskaf.

W poprzednich częściach GTAwprowadzono prawdziwie zbrodnicze miasto. gdzie mogliśmy zostaćwyrzuceni z naszego auta w każdej chwili jeśli poruszaliśmy zniewielką prędkością, a po spuszczeniu auta z oka nawet nakilka sekund znalazł się amator naszej świeżo rąbniętej fury.
    WGTA5 jest troszkę inaczej z próbą kradzieży się jeszcze niespotkałem natomiast jeśli opuścimy auto nikt go nie kradnie(znikają tylko śmigłowce), ba jeśli porzucimy je byle jak iporozbijane praworządni obywatele LS zabiorą je na warsztatnaprawią zaszpachlują pomalują i odstawią w pobliżu miejscapozostawienia go prawidłowo zaparkowane.

Wczytywanie...

Poleć forum