1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bugi w grach :)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Mnih, Sierpień 29, 2009.

1. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    witam, zakładam temat, w którym chciałbym aby każdy napisał, jakie bugi spotkał w grach :)

ja ostatnio w Assassin's Creed jeździłem koniem zanurzonym w ziemi po sam tułów, śmiesznie to wyglądało .

2. Lotnik421 Xbox One

3. synek03

synek03 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    228
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    ja ostatnio grając też właśnie w Assassin's Creed spotkałem się z bugiem. W Jerozolimie wspinając się po budynku i w pewnym momencie zeskakując wskoczyłem w srodek budynku z którego się nie dało wyjść tylko się spadało w odchłań. Śmiesznie to wyglądało :D

4. tomx

tomx Guest

Ja ostatnio widziałem w Battlefield 1943 jak koleś wskoczył na skrzydło odlatującego z lotniskowca samolotu... i poleciał :)

5. glodos

glodos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W GTA IV jest bug z huśtawką, zapewne wszystkim znany oraz w Gears of War 2 w trakcie walki z tym wielkim węgorzem (czymkolwiek on jest) jak się ma pecha i ustanie w złym miejscu to się potem wogóle nie da ruszyć w żadną stronę. Więcej nie spotkałem

6. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ja miałem buga w Sacred 2, jeździłem na specjalnym mouncie dryady i cały ogon miał wchłonięty w ziemie o_O

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    gta jest cale zbugowane, począwszy od znanej huśtawki, poprzez chodzenie po dnie rzeki i zapadające się w jezdnię samochody kończąc na wsiadaniu do helikoptera na wysokość 5-7 metrów.

8. Crowley

Crowley Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja ostatnio w falloucie polczylem w jeden quest dwa quest ktore powinno sie robic osobno i niemoge przejsc gry:)

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Co do GoWa 2 to spotkałem taki bug, że kawał mięcha walał się przede mną we wszystkie strony, jakby był żywy, oprócz tego w burnoucie paradise spadłem kiedyś na płot, samochód się w niego wbił, i zaczęły z niego lecieć czarne wióry, takie jak przy zderzeniu, ale one leciały we wszystkie strony i naraz wypadało ich tysiące, widać od razu jak twórcy podnieśli efektowność wypadków dodając te wióry do każdej stłuczki ;]

10. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    W GoW 2 spotkałem się z ruchomymi zwłokami na ziemi ; P

11. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    największym bugiem jest seria gta ;]

12. nemek

nemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Mialem buga w Wolfensteinie. Jak walczylem z ta krolowa i wysylala te male robaczki co do mnie podbiegaly a ja z dzialka je mialem rozwalac to sie gdzies zaklinowal jeden i nie moglem walki kontynuowac :D

13. J1B

J1B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dln.Śląsk
    X-Men Origins : Wolverin - W momencie gdy walczymy z tymi czteroma olbrzymami , jeden z nich wyrzucił mnie za ogrodzenie . Nie mogąc go przeskoczyć zrestartowałem grę ;D
    Zaś w Fuel Quad zapadł się pod most , i też musiałem zrestartować grę , bo nawet resety nie pomagały.

14. markus23ss

markus23ss Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    assasins creed kiedys walczyłem ze strażą w kingdom i nagle patrze w góre a tam koń na wieży strazniczej wszedłem na gore potem na konie a ten za nic nie chciał zeskoczyc na dół wiec go ubiłem.

15. muniek110

muniek110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    pfff w skate II znalazlem buga ze jak sie wjezdza na w taka jedna rampe i w odpowiednim momencie zejdziesz z dechy to wywala cie na dosc spora odleglosc.
    przydaje sie jak sie robi hall of meat

16. Konrad3294

Konrad3294 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  17. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Ja spotkałem się w bugiem w GoW2 podczas przechodzenia przez mostek coś się stało i przeleciałem z niego na droge :p tekstury zanikały mogłem trochę pozwiedzać po załadowaniu stanu gry i ponownym przejściu przez mostek było ok

18. Qsh

Qsh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3city
    U mnie raz w meczu publicznym w gowie 2 gość dostał granatem dymnym i wywaliło go w góre dosyć wysoko.

19. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    W Burnout Paradise - jest takie miesjce gdzie z pełną prędkością wjechałem (taki płotek) i mi poprostu zjechał na drogę. Bardzo pomocne podczas wyścigu :D

20. Marcin195

Marcin195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zbąszyń
    W GoW'ie jest masa bugów (chyba, że ja mam jakiegoś pecha .) Na początku jak były te pierwszy raz krylle to pozabijałem wszystkich i jeden się chyba gdzieś zaklinował bo było słychać jego darcie, ale nigdzie nie mogłem go znaleźć i dopiero po chwili gra się "odblokowała" tak samo było w innym momencie, ale już nie pamiętam jakim, ale taki sam motyw i jak drugi raz berserkera masz to raz się schowałem za ścianią i przec cały czas szedł w ściane ;)

Wczytywanie...

Poleć forum