1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bugi w Minecraft XO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Czochrun, Maj 4, 2015.

1. Czochrun

Czochrun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Tydzień temu Minecraft na XO zainstalował sobie nowy upgrade. Po tej instalcje nie daje się grać w dwóch na jednej platformie. Zwierzaki dziwnie się zachowują (chodzą w ziemi, przechodza przez ściany, etc.), śmierć jednego gracza "zamraża" drugiego (dodatkowo obraz dziwnie drży). Na single player na razie problemów nie zauważyliśmy.

Czy ktoś zauważył coś podobnego czy może jest to problem ze skórkami, które nabyłem dzień wcześniej ale przetestowałem dopiero po ściągnięciu aktualizacji? Ktoś, coś? A jeśli nie to czy ktoś ma jakiś pomysł gdzie to powinienem zgłosić? A może poczekać na kolejną aktualizację? Szperałem po forach i stronach "zagramanicznych", ale miałem tylko jedne odzew, że ktoś tam ma podobny problem - nic ponad to...

Wczytywanie...

Poleć forum