1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bullestorm w sieci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mihcal5, Luty 17, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem czy działa ale szukając pewnej gra napotkałem na to: Bulletstorm (2011) [X360] [RF] [PL] [COMPLEX] - TnT ******* - Polski katalog torrentw
    Dodane dzisiaj. Ukazało się nie tylko na tntorrent ale też na np. ********.org - Polski Katalog Torrentów, czy www.nie będę kradł.org
    Na początku myślałem że to demko ale waży około 7gb. Enjoy !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Moim zdaniem jest to gra na tyle *********, że należy ją KUPIĆ, ale...każdy zrobi jak uważa.

4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja tej gry nie kupie ani nie ściągnę, powód: kompa mam za słabego, a xbox'a nie przerobionego i mam inne priorytety w zakupie gier. Chociaż może jak stanieje, to kupie używkę.
    Temat napisałem dlatego bo wiem że wiele ludzi na tę grę oczekuje i chętnie by już zagrało, a jak już znalazłem to napisałem. W dodatku, że gra ukazała się tydzień przed premierą europejską.

5. czesiofan

czesiofan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Rychło w czas gra od rana na warezach i trackerach jest pozdro

6. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no wiem o tym, skoro jesteś taki "wszystko wiedzący" to czemu o tym rano nie napisałeś ? Pozdro dla ciebie !

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum