1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bulletstorm – grałem na Gamescomie i polecam!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kamellot, Sierpień 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kamellot

Kamellot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gdy czytałem pierwsze informacje o Bulletstormie nie byłem nim specjalnie zainteresowany. Później zobaczyłem gameplay i rozsadziło mi mózg. Na Gamescomie sam złapałem za pada i po prostu wypadłem z kapci.

O Bulletstormie pisaliśmy już dwukrotnie, więc skupie się tylko na świeżym mięsku i prywatnych odczuciach.

Adrian Chmielarz oddając pady w ręce dziennikarzy prosił, żeby wszyscy uwolnili swojego wewnętrznego sadystę i po prostu bawili się tą grą. Tak na prawdę to mogłaby być definicja czym Bulletstorm jest – placem zabaw dla małego oprawcy, który siedzi w każdym z nas.

Garyson, główny bohater, to prawdziwy twardziel z krwi i kości, zadziorna postać z jajami, którą po prostu chce się być. Rzuca cięte komentarze, pyskuje i wyczynia ze swoimi przeciwnikami nieziemsko chore cuda. Inne postacie są także barwne. Dwie nowe ujawnione na Gamescomie to Trishka Novak, pasażerka statku zaatakowanego przez Garysona, która nie pała do niego sympatią, ale musi z nim współpracować, by wydostać się z tej dzikiej planety i generał Sarrano, główny przeciwnik, straszny buc opisywany, jako bohater z najlepszymi linijkami dialogowymi w grze – już go lubię.

Rozgrywka daje niesamowicie duże ilości frajdy, a oparcie jej głównie na jak najbardziej skomplikowanym zabijaniu przeciwników to świetny pomysł. Eliminując wrogów strzałami w głowę czułem się po prostu rozczarowany. Było w tym za mało kombinowania, kreatywności i mentalności szalonego naukowca. Prawdziwą satysfakcję poczułem, gdy wybiłem grupkę przeciwników w powietrze przy użyciu bicza, a później przelatujący helikopter pochlastał nieszczęśników swoim śmigłem – za taką akcję dostałem oklaski od jednego z prezentujących grę. Podobno była to jeden z najdzikszych combosów jakie widział. Spokojnie, dopiero się rozkręcam.

Po prezentacji miałem coś z czym chyba codziennie zmaga się Peter Monyneux – niekontrolowaną erupcję pomysłów. Ciągle wpadałem na nowe metody wykończenia wrogów, które chciałbym wypróbować w grze i wiem, że to zrobię, niech tylko Bulletstorm trafi do sklepów.

EA bardzo mocno zasadza się na koronę wydawcy posiadającego najlepsze strzelaniny i z tego co widziałem największe szansę na jej zdobycie, przynajmniej dla mnie, ma właśnie Bulletstorm. To naprawdę fenomenalnie skonstruowany świeży shooter z którym spędziłem kilkanaście fajniejszych minut mojego życia. Oprócz fachowej oprawy graficznej ma coś, czego brakuje innym strzelankom – innowacyjny gameplay i pomysł na siebie.

(ź)gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    No bulletstorm to dobry tytuł także na początki niezbyt mi się spodobał. Lecz teraz jestem w pełni do niego przekonany.
    ^^ Bulletstorm zmiecie .

4. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Taa,Bulletstorm będzie świetną grą.Będzie na czym oko zawieśic do słownie i w przenośni :D

5. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na pewno kupię

6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Im więcej czytam o tej grze, tym bardziej mi się ona podoba :D
    Czekam na dalsze wieści :D

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Po pierwszym gameplayu pomyślałem, że tylko Bulletstorm może mnie odciągnąć od BC2 :D
    Teraz tylko czekać na premierę :)

8. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Grę trzeba kupić bez dwóch zdań. Ciekawy strasznie jestem jak będzie z multi.

9. daardevil

daardevil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mszczonów
    Jedno mnie tylko boli- brak porządnego polskiego dubbingu :/ No ale Epic Games widocznie ma inne poglądy.

10. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Trzeba zakupić po tym wszystkim. :) Wiadomo coś z multi?

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Możliwości gry 8 grafika -5 fajnie że można zabijać na różne sposoby itp ale dlaczego to ma tak słabe efekty ? płomień wygląda jakby chciał uciec od obiektów które się palą no ale zobaczymy jak zagramy jak będzie oby możliwości gry zaślepiły brak grafiki i dobrych efektów .

12. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Gra prezentuje się wyśmienicie. Moim zdaniem Bulletstorm to jeden z najlepszych tytułów pokazywanych w Kolonii. Wnosi świeże elementy do gatunku "strzelanek", a innowacje trzeba doceniać.

13. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Gra będzie świetna, czysty gameplay. Na pewno będzie warto wydać na nią swoje pieniądze.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum