Bulletstorm - nowy zwiastun

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
Electronic Arts wypuścił nowy filmik prezentujący rozgrywkę świetnie zapowiadającej się gry Bulletstorm, szykowanej przez polskie studio People Can Fly. Premiera 25 lutego 2011 roku na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3.


źródło: onlinecenter.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Jeszcze tylko 3 miesiące do premiery :p Chyba najciekawszy FPS 2011 :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jestem podjarany żeby zagrać w tą grę (jak Hitler w GTA 4 :D)
 

rudy2007

Banned
Jaram się jak pochodnia! Jedyna obecnie gra, której się doczekać nie mogę i którą mam zamiar nabyć w dniu premiery! :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
na początku nie wierzyłem w ten tytuł, jednak teraz CHŁONĘ wszystkie wiadomości plotki trailery bo po prostu nie mogę się doczekać : D
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
mnie najbardziej cieszy, że zapowiada się kapitalna gra polskiej produkcji
 

judge84

Użytkownik
Użytkownik
Grę śledzę juz od kilku miesięcy. Dla mnie to wygląda na Borderlands na mega sterydach :) Fajnie wiedzieć, że Painkillerowcy maczają w tym palce.
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Czekam na ta gre !
Wlasnie takiego fpsa mi brakje. Typowa muca w stylu seriousa, painillera :)
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
W końcu jakaś dobra gra (mam nadzieję że dobra) wyprodukowana przez polskie studio
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Czy to będzie hit - okaże się po premierze - mam nadzieję, że TAK - ja to już kupuje :)
 

zaku30

Użytkownik
Użytkownik
W 2011 polskie gry będą rządzić! Bulletstorm i jest Wiedźmin 2 :) Może jeszcze chłopaki od Call of Juarez nas czymś zaskoczą i będzie bosko
 

judge84

Użytkownik
Użytkownik
Wiedzmin 2 to pozycja którą chyba następną kupię (po NFS HP). Po drodze rozważam albo bulletstorm albo deus ex :)

Tak czy siak z rodzimy producentów gier myślę że można być dumnym. Bulletstorm przede wszystkim w stosunku do wielu FPS/FPP wygląda świeżo.
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Wiedźmin będzie oczywiście miał Edycje kolekcjonerską,tylko ciekawe jaką na Xboxa.A Bulletstorm wygląda świetnie.Troszkę jak połączenie Serious Sam'a z Quake 3 i nie wiem jeszcze czym :D Mam nadzieje,że ta gra nie będzie niewypałem.
 

mieloNasty

Użytkownik
Użytkownik
No, nasi coraz wyżej pną się po szczeblach, Wiedźmin 2, Bulletstorm, Two Worlds II, jeszcze tylko niech wyjdzie Painkiller, i rynek gier zdominowany przez rodzime gry :D
POLAND FTW!
 

Qdlaty

Użytkownik
Użytkownik
ZApowiada się ciekawie
 

Do góry Bottom