1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bulletstorm PC logitech dual action problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez walion, Luty 26, 2011.

1. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam problem z padem logitch dual action w tej grze gdy lewą gałkę wychylam w tył to bohater idzie do przodu a gdy w przód to do tyłu ( z prawą gałką wszystko jest ok) i celowanie oraz strzelanie nie jest na spustach (przycisk 7 i przycisk 8) a wyżej na przyciskach 5 i 6 i jeszcze tam gdzie powinienem mieć A czyli na przycisku 2 jest na przycisku 3 a B na przycisku 2 a powinno być na przycisku 3 mógłby ktoś pomóc może jest jakiś programik do ustawienia tego bo z poziomu menu gry nie idzie skonfigurować tego, proszę o pomoc bo nie chcę grać na klawie tylko bez bicia. Temat dotyczy oczywiście wersji PC jest może jakiś emulator by mój logitech imitował pada od iksa liczę na jakąś mądrą głowę co mi pomoże za odpowiedź oczywiście podziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Z padem nie miałeś oprogramowania ?

4. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    miałem mam sterowniki i są wgrane i we wszystkich grach było spoko ostatnio przeszedłem nawet Dead Space 2 i żadnych problemów nie było pogrywałem na nim jeszcze w NFS HP (tam musiałem ustawiać ale był względny luz), przeszedłem też Devil May Cry 3 oraz Ninja Blade i w Ninja Blade miałem właśnie taki problem że B było zamienione z A a reszta spoko więc jakoś mi to nie przeszkadzało w Bulletstormie chciałbym żeby gałki dobrze chodziły a nie że ja daje tył a on idzie na przód masakra i to celowanie strzelanie nie na triggerach tylko wyżej na shoulderach o to mi chodzi czy jest jakaś możliwość zmiany tego ..

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Może masz odwrócone sterowanie. U mnie na padzie od Xa pod pc lux śmiga, właśnie giercze :)

Wczytywanie...

Poleć forum