1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bulletstorm, problem przy aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomfred, Luty 20, 2011.

1. tomfred

tomfred Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, wypaliłem grę Bulletstorm wg poradnika na LT+ (na forum czytalem ze Bulletstorm niema AP2.5) także przerobiłem AGBX do wave 3 i wypaliłem. Po włożeniu płyty gra woła o aktualizację to daję tak, i gdy pisze wyodrębnianie i tam troche na pasku przejdzie to wyskakuje błąd, wyczyścić płyte itd a na dole jest kod tego błędu. I tak za każdym razem. Coś źle zrobilem przy przygotowywaniu obrazu czy jak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kisiel5577

kisiel5577 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zmieniłeś wave - aktualizacja została uszkodzona zapewne. Musisz pobrać aktualizację z neta, wrzucić na pendriva i wgrać.

4. tomfred

tomfred Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki, pomogło;)

5. LordKris

LordKris Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześć tomfred, mozesz mi podać dokładną aktualizacje jaka pobrałeś żeby odpalić bulletstorma?;/
    ponieważ mam ten sam problem;/
    z góry dzieki

6. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    aktualizacja z końcówką 611.
    JaK masz bulletstorma to aktualizacja jest na płycie. Poprosdtu na komputerze otwórz np w deamonie obraz i skopiuj folder systemupadate(czy coś w podobie) na pena(sformatowanego w fat 32). Po włożeniu do xa automatycznie wykryta zostanie aktualizacja, Wystarczy zaakceptowac

7. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    2.0.12611.0 - pełna nazwa

Wczytywanie...

Poleć forum