1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bulletstorm - problem z aktualizacją.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez noner, Luty 22, 2011.

1. noner

noner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam !
    Ma otóż problem ponieważ zaktualizowałem konsole do najnowszego dashboardu i włączyłem podaną w tytule grę bulletstrom.
    Wszystko ładnie pięknie doszedłem do momentu gdzie zabiłem tego wielkiego kwiata (pożeracza ludzi) i wyłączyłem konsole i na następny dzień włanczam grę i prosi mnie o aktualizację. Instaluję gdy zainstalowałem znów mnie oto prosi, gdy tak dwa razy zrobiłem jest czarny ekran i nic i tylko napęd pracuje.
    Ps.Pisze w danych systemowych że mam najnowszą aktualizacje ale ttakże teraz nie mam avatarów wcześniej przy pierwszym aktualizowaniu miałem avatary.

Więc jak to naprawić bo chcę dokończyć bulletstorma.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
  4. noner

noner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dzięki jak ściągnie to dam znać.

5. Przemkas

Przemkas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    witam mam problem
    wczoraj dostalem swoja kopie bulletstorma na lt 1.1 gralem i gra dzialala(nie bylo zadnej aktualizacji)dzis zalogowalem sie do xbox live i gdy chcialem odpalic bulleta wyskoczyl czarny obraz i gra przestala dzialac.co jest grane?wie ktos?

6. Przemkas

Przemkas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    o dziwo gra zaczela dzialac!usunalem gre z dysku i wlaczylem po kilku godzinach konsole i dziala!co za jaja.wracam do strzelania.

Wczytywanie...

Poleć forum