1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

bulletstorm - pytanie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Baca, Luty 22, 2011.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, mam na komputerze bulletstorma, ostatnio pojawił się w bazie abgx więc ma ss v2 i obraz jest przygotowany do grania na internecie i mam pytanie? Czy mogę grać na xbl w niego jeżeli premiera w polsce jest dopiero 25tego lutego? Dodam że jestem na polskim xbl.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dionizos

dionizos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    coś Ci się stanie jak poczekasz te kilka dni? Inni płacą i czekają....na listonosza z grą...

4. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    No właśnie. Jeżeli chcesz ryzykować to ryzykuj ale lepiej poczekaj co cię zbawi gdy na live w piątek zagrasz.

Wczytywanie...

Poleć forum