Bulletstorm sprzedaje się gorzej niż sądzono?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
„Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze”. To zdanie mogą wypowiadać pracownicy People Can Fly, jeżeli plotka o wynikach sprzedaży Bulletstorma jest prawdziwa.

Według doniesień zachodnich mediów internetowych, Bulletstorm na obu konsolach nowej generacji sprzedał się w ilości mniejszej niż 300 tysięcy sztuk. Skąd taki słaby wynik, tym bardziej, że zarówno media jak i gracze wystawiali tytułowi całkiem dobre oceny? Czy pomimo tego, że ciągle narzekamy na „odgrzewane kotlety” od znanych wydawców nie potrafimy docenić czegoś nowego?

Źródło: Bulletstorm sprzedaje się gorzej niż sądzono?
 

Szpaner94

Banned
Mało ludzi zainteresuje się mało znaną grą od wydawcy innego niż Acti czy EA. Bulletstorm nie ma jeszcze wyrobionej marki, nie ma sowich fanów... Pierwsze CoD-y również nie biły rekordów sprzedaży.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mało ludzi zainteresuje się mało znaną grą od wydawcy innego niż Acti czy EA. Bulletstorm nie ma jeszcze wyrobionej marki, nie ma sowich fanów... Pierwsze CoD-y również nie biły rekordów sprzedaży.
Tyle, że Bulletstorm wyszedł spod skrzydeł EA i Epic Games, czyli dwóch firm, które są jednymi z najlepiej rozpoznawalnych w branży growej. Myślę, że to plotka. Sniper sprzedał się w ilości 800k egzemplarzy, a miał dużo słabsze noty.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Mało ludzi zainteresuje się mało znaną grą od wydawcy innego niż Acti czy EA. Bulletstorm nie ma jeszcze wyrobionej marki, nie ma sowich fanów... Pierwsze CoD-y również nie biły rekordów sprzedaży.
Tylko że EA jest wydawcą Bullestorm'a :)

Nie ma co się dziwić sprzedaży, fps bez trybu TDM lub DM..
 

Szpaner94

Banned
Tyle, że Bulletstorm wyszedł spod skrzydeł EA i Epic Games, czyli dwóch firm, które są jednymi z najlepiej rozpoznawalnych w branży growej. Myślę, że to plotka. Sniper sprzedał się w ilości 800k egzemplarzy, a miał dużo słabsze noty.
No dobra, trochę się pogubiłem, mój błąd z tym EA.

Po prostu trudno wymagać od graczy sprzedaży na poziomie 1-2 mil., w obliczu raczej ... "innej" - niż dotychczasowe - gry.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No dobra, trochę się pogubiłem, mój błąd z tym EA.

Po prostu trudno wymagać od graczy sprzedaży na poziomie 1-2 mil., w obliczu raczej ... "innej" - niż dotychczasowe - gry.
Jest jeszcze czas. Z Dead Space'em było podobnie, a po pewnym czasie zaczęło go brakować na półkach. Mam nadzieję, że się nie mylę, bo z PCF będzie kiepsko.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Gdyby to był Call of Duty: Bulletstorm to było by conajmniej 10razy tyle.
To jest nowa marka i musi się wyrobić. Nowi gracze nigdy nie mieli łatwo.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mało ludzi zainteresuje się mało znaną grą od wydawcy innego niż Acti czy EA.
Co ty gadasz ?
Nie pamietasz jak na trailerach byl glos Clifforda ?
A gigantyczna kampania byly rozbuchana przez Epica, czyli po czesci EA.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Brak dobrego multi w dzisiejszych czasach = słaba sprzedaż
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Myśle, że to plotka. Sam kupiłem wersję na X360, moim zdaniem gra jest wyczesana.
 

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Według vgchartz poszło 590k na samego X'a, a na PS3 120k (premiera KZ3). Mnie osobiście gra po demie nie przekonała.
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
nie dziwie sie

ta gra jest do **** :)
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nie dziwie sie

ta gra jest do **** :)
Hmm a może jakieś uzasadnienie? Rozumiem, że ma prawo się nie podobać, ale tu wyjechałeś z tekstem na poziomie 12 latka.

To nowy tytuł i na pewno nie ma lekko, ale być może się rozkręci
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
Brak dobrego multi w dzisiejszych czasach = słaba sprzedaż
Pozamiatane.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tylko musicie rozroznic dwa rodzaje sprzedazy.
Sprzedaz od wydawcy do dystrybutorow (tzn. sklepow).
I sprzedaz do klientow (czyli nas graczy).
 

Zubitzu2207

Użytkownik
Użytkownik
Multi może nie jest takie kiepskie, problem w tym, że aby coś w nim osiągnąć, wymagana jest współpraca pomiędzy graczami, a jednak większość z nich gra samodzielnie. Każdy sobie rzepkę skrobie. Tak mi się to widzi. Nie wyobrażam sobie trybu (T)DM, czy CTF w tej grze... jakoś mi nie pasuje.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
wolę poczekac na oficjalne info. Może gracze się najedli samymi trailerami, które wypuszczali co 5s.. mnie bardzo drażnił ten wielki szum wokół tej gry, przed premierą. Jeśli gra jest dobra, to sprzeda się sama.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Co do tematu, to może ludzie sparzyli się trochę zanim jeszcze gra wyszła? Pamiętacie te coraz to nowe trailery, newsy i przede wszystkim wyśmiewanie Call of Duty? Teraz niech mają za swoje zarozumialstwo...


Sorry za Offtop, ale...

Do QwerTaja:
napisałeś post, w którym wyśmiewasz Stawika97 za jego ortografię:
Ale co wieża? O co 'poprasas'? Na czym polega podjemywanie? Moim zdaniem prduceńci nie będą potrafiły tego wykorzystać, wiesz?
A tymczasem Ty popełniasz równie duży, elementarny błąd ortograficzny:
Jest jeszcze czas. Z Dead Space'em było podobnie, a po pewnym czasie zaczęło go brakować na pułkach. Mam nadzieję, że się nie mylę, bo z PCF będzie kiepsko.
Następnym razem kolego zanim będziesz kogoś poprawiał i robił za nauczyciela j. polskiego sam naucz się ortografii.
 

Duster1

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem brak konkretnych trybów rozgrywki mp jak i ogólnie multiplayera, nie przekreśla gry . Jest sporo gier nastawionych na single, i się jakoś sprzedają, a takie signularity, albo wolfestein , mające klasyczne mp , mają puste lobby. Inna sprawa , że FPS teraz jest bardzo trudno się wybić, jak każdy jest zapatrzony w CoD'a i BF:BC 2, takie osoby zwyczajnie nie potrzebują innych fps'ów - zagrają przez chwilę i wracają do swoich faworytów. Gry jeszcze nie mam, ale na pewno się w nią zaopatrzę!
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Moim zdaniem brak konkretnych trybów rozgrywki mp jak i ogólnie multiplayera, nie przekreśla gry . Jest sporo gier nastawionych na single, i się jakoś sprzedają, a takie signularity, albo wolfestein , mające klasyczne mp , mają puste lobby. Inna sprawa , że FPS teraz jest bardzo trudno się wybić, jak każdy jest zapatrzony w CoD'a i BF:BC 2, takie osoby zwyczajnie nie potrzebują innych fps'ów - zagrają przez chwilę i wracają do swoich faworytów. Gry jeszcze nie mam, ale na pewno się w nią zaopatrzę!
zgadzam się. jak grałem w CoDa4, to żadne inne multi mnie nie interesowało (no może GTA, ale to raczej w przerwach). aby w tej chwili się wybic, potrzeba na prawdę solidnego multi.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom