1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bully pare pytań

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez hehe925, Maj 12, 2010.

1. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    siema mam pytanko jak wygląda sprawa z framerate (czy spadki są sporadyczne) i czy zawiesza się często gra ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. lolpen

lolpen Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nadarzyn/Warszawa
    Kiedy grałem na kopii rzeczywiście odczuwałem spadki płynności, ale nie były one, aż tak częste. Nie zawiesiła się nigdy

4. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Ja grałem tylko w oryginała i musze powiedzieć że gra nie jest płynna, ciągle kamera szorstko przewija po terenie, a gdy zobaczysz textury trawy to juz wogle muli :/ Ale rockstar nigdy nie dopracowwal gier pod tym kątem(optymalizacja)

Wczytywanie...

Poleć forum