1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bundle z The Beatles - Rock Band

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez draker, Lipiec 31, 2010.

1. draker

draker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Po ostatniej wypłacie z AdSense mam zamiar zakupić sobie Xboxa 360. Sporo naszukałem się ciekawych ofert i ostatnio zauważyłem Xboxa 360 Arcade w zestawie z The Beatles Rock Band z mikrofonem, Pure i Lego Batman'em. Cenowo zestaw przedstawia się idealnie, jednak mam kilka wątpliwości, czy jest to odpowiedni zestaw, gdyż nie jest on zbyt popularny w Polsce, a przynajmniej za dużo informacji o nim nie znalazłem na Waszym forum.

1: W odróżnieniu od innych zestawów, w tym pisze, iż konsola posiada 512MB pamięci. Zawsze wydawało mi się, iż Xboxy posiadają 256MB pamięci FLASH na płycie głównej, chyba że się mylę? Może ten zestaw ma 256MB wbudowanej pamięci + moduł 256MB? Wołałbym się upewnić...

2: Czy cenowo (659zł) ten zestaw jest opłacalny?

3: Czy istnieje jakaś różnica między opisywanym przeze mnie zestawem, a Xboxem 360 Arcade Jasper z Banjo Kazooie (np. ten tutaj, czy tylko grami i prawdopodobnie tym modułem pamięci?

4: I ostatnie: czy wszystkie akcesoria do Xboxa są region-free? Akurat często kupuję z Chin na eBayu rzeczy, a nie wiem, czy w przypadku Xboxa będzie tak samo.

Przepraszam za temat, pewnie niektóre kwestie były już poruszane na forum, lecz wolałbym uzyskać informacje "spersonalizowane" dla mnie, gdyż chcę być pewny przy zakupie konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. 512 = Jasper najlepsza płyta główna
    2. Tak
    3. Nie oprócz gry w zestawie
    4. Tak akcesoria są Region Free.

Wczytywanie...