Bungie nie wyklucza powrotu do Halo

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dawid813

Użytkownik
Użytkownik
Halo: Reach jest zapowiadany jako ostatnia część słynnej serii od studia Bungie. Ekipa nie wyklucza jednak powrotu do tej marki w dalszej przyszłości.

"Pochopnym może być twierdzenie, że już nigdy, przenigdy, nie zrobimy gry Halo" - stwierdził w jednym z wywiadów dyrektor ds. społecznościowych w Bungie, Brian Jarrad. "Mamy dla tego tytułu przygotowany mały kącik w naszych sercach". Takie deklaracje nie mogą dziwić. Studio było związane z serią od 2000 roku, kiedy zostało przejęte przez Microsoft. Rok później w Stanach Zjednoczonych na Xboksie pojawił się Halo: Combat Evolved.

"W możliwej do przewidzenia przyszłości to jednak koniec" - kontynuował Jarrad. "Odczuwamy nieustanny wzrost presji. To nas inspiruje. Jeśli już nigdy nie wrócimy do Halo, lepiej uzyskajmy cholerną pewność, że ta ostatnia gra jest naszą najlepszą. Ustawmy poprzeczkę bardzo wysoko i zostawmy naszych fanów z czymś naprawdę specjalnym" - dodał.

Nie wiadomo na razie, w czyje ręce Microsoft powierzy produkcję kolejnych części Halo. Śmiało można jednak założyć, że z serią nadal związane będzie wewnętrzne studio giganta z Redmond, 343 Industries, które do tej pory pełniło funkcję pomocniczą. Pewnym jest natomiast, że beta Halo: Reach startuje 3 maja.
Źródło
Bungie nie wyklucza powrotu do Halo - gram.pl
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Źle się dzieje... warto wspomnieć , że Bungie nie jest już wewnętrznym studiem MS'u. No i szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie Halo bez Bungie. To tak jak oddać swoje dziecko komuś po kilku latach wychowywania. :p
 

maxan

Banned
A ja bym chciał żeby ktoś inny się wział za Halo i zrobił je bardziej mroczne i straszne po prostu inne - bo od tych kolorków głowa może rozboleć ;]
 
P

Pawlllosss

Guest
Ktoś inny się wziął za polskiego Painkillera i była nędza.
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
A ja bym chciał żeby ktoś inny się wział za Halo i zrobił je bardziej mroczne i straszne po prostu inne - bo od tych kolorków głowa może rozboleć ;]
Halo:Reach juz jest mroczniejsze .
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Również nie wyobrażam sobie Halo bez Bungie, ale zobaczymy jak to będzie ;)
 

dawid813

Użytkownik
Użytkownik
A ja bym chciał żeby ktoś inny się wział za Halo i zrobił je bardziej mroczne i straszne po prostu inne - bo od tych kolorków głowa może rozboleć ;]
tak żeby było tworzone HALO "4" przez Capcom,Rockstar itd
Choc od nie dawna gram halo 3 i odst mi sie "znudził" myśle że Reach to nie ostatnia częśc halo i z chęcia ją kupie choc mam w planach kupno Dead Rising 2.
 

maxan

Banned
tak żeby było tworzone HALO "4" przez Capcom,Rockstar itd
(...)
Capcom - czemu nie ;] Chciałbym żeby tworzeniem 4 zajęło się np. Epic Games ;D
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Epic jakoś nie zbyt chętnie swojego GoW'a 3 robi/nie robi , a co tu dopiero mówić o Halo... Poza tym MS ma już team który zrobi następne Halo , jest to 343 Industries , osobiście nigdy o nich nie słyszałem.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom