1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bungie prezentuje zwiastun House of Wolves - rozszerzenie do Destiny

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 14, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje nie tylko Wiedźmin. Bungie przedstawiło ekscytujący trailer, który zapowiada tonę atrakcji w House of Wolves. Przygotujcie się na interesujące wyzwania!

House of Wolves zadebiutuje na rynku w najbliższy wtorek i na pewno wszyscy sympatycy Destiny od dawna wyczekują na to rozszerzenie.

Twórcy obiecują wiele przyjemności i jeśli przygotowane DLC będzie tak efektowne jak poniższy zwiastun, to możemy szykować się na tonę wyjątkowego grania.

Otrzymaliśmy naprawdę soczyste wprowadzenie... Bungie potrafi tworzyć świetne materiały prezentujące ich produkcje.

Tak przedstawia się pełna lista nowości przygotowanych przez amerykańskie studio:

• Nowe bronie, zbroje oraz przedmioty.
    • Zwiększenie siły Guardian.
    • Ulepszenie posiadanych legendarnych broni oraz zbroi.
    • Nowy sieciowy event – Trials of Osiris.
    • Nowy kooperacyjny Strike – The Shadow Thief.
    • Trzy nowe mapy do trybu PVP.
    • Nowe zadania dla opowieści.
    • Nową kooperacyjną arenę – Prison of Elders.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jeszcze nie wiadomo czy w przyszłym tygodniu sie pojawi .

4. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jest oficjalne info z datą więc czego tu nie wiadomo?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Trzeba czytać stronę bungie częściej jest info ze maja problemy z patchem do dodatku który może zakłócić /opóźnić wypuszczenie jego . Kto gra regularnie to chyba zauważył ze nie dostaliśmy patcha który miał być w tym tygodniu do dodatku.

Pracują nad tym by ten jednak wyszedł we wtorek ale jak wyżej jest info ze może być opóźnienie .

6. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Więc chyba trzeba nauczyć się lepiej angielskiego bo bungie napisało że w patchu znalazło bład który mógłby uniemożliwić granie i dlatego go przesuneli po czym wypuścili kolejny trailer z datą premiery więc logiczne że tym samym ją potwierdzili.

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Wczoraj dopiero zamieścili info ze udalo im sie naprawić blad . Zwróć uwagę ze mój wpis jest jeszcze gdy bylo info o możliwym opóźnieniu

8. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie rozumiesz mnie. Bungie kilka dni temu powiedziało jedynie że przesunie łatkę z powodu błędu a nie że premiera dlc jest zagrożona. Mówię o oficjalnej informacji sprzed 3 dni. Nie wiem na podstawie czego to wymyśliłeś.

9. mac_abra

mac_abra Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hornšperk
    Czy będzie dodatek dostępny samodzielnie ??? bo mi w store pokazuje dostepnosc jako pakiet..... jedynie US ma za 20$

Tap Tap

Wczytywanie...

Poleć forum